Diskuse k článku: Dálnice z Brna do Vídně zatím nebude. Hrozí mezinárodní ostuda

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 165
  • Poslední: 30.11.2009 8:26
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
30.11.2009 8:26

má to všechno jen a pouze...

jeden problém. ten zní KONCEPCE. to tu neexistuje ani v náznaku. jedni něco odsouhlasí. domluví se s potížemi celá vláda, odkejve to stádo poslanců a ejhle po volbách je to vlastně špatně. hurá nový tanečky, nový kejvání,či nekejvání hlavama stáda poslanců a čas letí. prachy tečou,nic se nedělá a přitom chce každej jezdit 200km/h všude.... z Prahe všude po světě. jó, vono to po okreskách není možný!!!! docela se na tu hanbu těším. Rakušáci to fakt zmáknutý mají. a ten výsledek je skoro ukázková záležitost. krásně provedená práce/myšleno ta dálnice na jejich straně/že nás hanba nefackuje... vlastně to stádo skotu v PS

29.11.2009 15:58

Susedia

My do Viedne chodíme po dialnici už 2 roky(rakušania ju nechceli dokončiť na svojej strane),ale hlavne je ostuda tá panelová cesta čo sa nazýva dialnicou a je spoplatnená,to nikde nevidel.Tú ste mali prvú opraviť.

29.11.2009 14:27

Spravne to napsal tenhle autor

Trasa přes Mikulov

nemá jinou alternetivu. To s těmi ekologickými tanečky je sprosté. Ty rybníky nejsou žádné přírodní dílo, ale uměle vybudované před pár desítkami let. Navíc současná silnice do Mikulova je rovná, minimálně protíná obce, je dost široká. Když Rakušáci dovedou dálnici do Mikulova, tak se tou trasou bude jezdit, ať tam bude dálnice či ne.

Mate peknou ostudu! Slibit neco (Rakusanum) a pak se nato vykaslat, to umeji jen Cesi. (Pardon, Cechoslovaci)

29.11.2009 16:38

Re: Spravne to napsal tenhle autor

Novomlýnské nádrže ekologové před 10-15 lety  žádali zasypat......

29.11.2009 17:34

Re: Spravne to napsal tenhle autor

A prečo do toho zamotávaš aj Slovákov? Hm? Veď to je rýdzo český cirkus!!!

29.11.2009 13:58

Kde je Schrick??

Nic takoveho na mape nevidim...

29.11.2009 13:50

BLBOST ! Stavby dálnic zastavit a to neprodleně!

Ty co byly postaveny uvést alespoň  do stavu, který vidíme v Rakousku. Myslím tím zejména opravy "příkopů" va pravých pruzích , což zase mají na svědomí kamiony a to jak přetížené ,tak i ty které mají sice správnou povolenou hmotnost, ale je jich tolik,že to nevidíte ani v nevyspělejších zemích světa. Převáží každou  S%račku, kterou mohou v supermarketech prodat .

Každou druhou silniční "vraždu" mají na svědomí právě kamiony.

Je tady někdo, kdo mi vysvětlí proč sem např tahají kamiony okurek z Německa, když ty naše jsou mnohem chutnější? A to nejde jen o okurky - plechovkové i lahvové pivo a oplatky ,prostě všechen sajrajt, co Němci nestačí sežrat putuje v tisících kamionů po republice , kde zasviňují vzduch a přiváží zbytečnosti, které so stačíme vyrobit ¨sami!

Co dělají "Zelení" ? Sedí na svyých zelených P"r"delích "  a děläjí s tímhle svinstvem "kulový". Takže boží trest za tu zpupnost je určitě na cestě.Světová Krize  a SVIŇSKÁ chřipka to pomůže vyřešit ,když rozum zaostává !!!!

29.11.2009 18:12

Re: BLBOST ! Stavby dálnic zastavit a to neprodleně!

Časy se měněj,za bolševíka češi řvali,žejim žrádlo odvážej,teď řvou,že jim ho přivážej.Pak se v tom vyznej.

30.11.2009 8:18

Re: BLBOST ! Stavby dálnic zastavit a to neprodleně!

vono, pane Zahradník, je to vode zdi ke zdi. tam je problém. kapku tomu chybí logická vyváženost....komunista plnil požadavek Rusa. současnost je prodat levný za co nejvíc. a s%át na lidi. ve všem

29.11.2009 13:16

jeste ze ty ekologisty mame, ze?

takze budeme jezdit sice delsi trasou, palit vic benzinu, po ucpanejsi dalnici ale zachranime deset colku a tri zabicky skorozelene, nekdy me uplne fascinuje, co tem smejdum muze projit, je to k zbliti, vasnosto :(((

29.11.2009 17:57

Re: jeste ze ty ekologisty mame, ze?

nezachranime nic. KOlem Breclavi jsou v trase, ekologisty zamysleneho dalnicniho spojeni, netknute luzni lesy a Lednicko - Valticky areal. Nicit tuto oblast je vyslovene prasarna. Pres Mikulov prece nic dohromady neni. Jen Novomlunske nadrze, ktere stejne maji davno nachystany nasep na ctyrpruhovou komunikaci mistou soucasne dvoupruhove.

29.11.2009 13:00

Moraváci...

Vážení Moraváci /Brňáci/.

Vůbec nechápu, proč viníte Prahu za to, že si chcete chránit

zdevatovanou krajinu kolem Mikulova nebo kolem Břeclavi. Stejně tam zase

nějaký zelený najde chráněné žáby.

29.11.2009 13:22

Re: Moraváci...

O našom štatlu nic negómeš ty cajzle potróblé.

29.11.2009 12:59

???

Jaka ostuda ???  Normalita prestava byt ostudou.  Uz to cela Evropa vi , ze jste uboha banda debilu a zlodeju !!!

29.11.2009 12:47

Rozvoj...

měst a obcí u dálnice..? Přeloženo: logistická centra a haly zásobující dálnici stovkami kamionů denně při zaměstnání několika desítek "nádeníků" a to vše na celé nádherné Pálavě - skvělé, přijeďte se podívat do středních čech!!! Jsme prakticky bez turistů, zavaleni obchoďáky, fabrikami a logistickými areály....naprosto skvělé a vedoucí tuto zemi k blahobytu. Jóó a o většinu toho se nám postarali "socani" s nimi tak o dvacet až třicet let zpět...tipuji Anglii 60 tých let. Panebože síla ČR a hlavně Pálavy je v turismu, né v logistických centrech....

29.11.2009 13:01

Re: Rozvoj...

Nevím, jak znáte Pálavu a okolí, ale to co píšete nehrozí. Dálnice je do Pohořelic a zbývá pouze úsek do Mikulova. Nemyslím si, že to co píšete by se stalo skutečností. Už nyní je při cestě do Mikulova několik tzv. občerstvení-motelů, ale hlavně v přilehlých obcích vinné sklípky a na Mušovských jezerech kempy. A pak, mimoúrovňové křižovatky na tomto úseku by se dali zregulovat maximálně do tří. U křížení Pasohlávky-Iváň, Dolní Dunajovice-Perná (Horní Věstonice) a Mikulov.

29.11.2009 13:05

Re: Rozvoj...

Až na ty hrubky (promiňte, nevím jestli nejste cizinec), naprostý souhlas!!!

29.11.2009 13:04

Re: Rozvoj...

no ty jsi expert..... "na cele nadherne Palave" byl jsi tam vube nekdy? vis kde je Palava? Kde je ta silnice? Jak to okoli vypada?

29.11.2009 12:28

Nemám možnost já a ani většina pisálků

Nemám možnost  já a asi ani většina pisálků si kompetentně ověřit které důvody jsou správné a za které kdosi pro něco lobuje. Co bude jedna nebo deset ostud. Česko to si může z ostudy ušít kabát a celá  Evropa nás bere jako věčně rozhádané, korupci prolezlé,od nepaměti sobě neschopné si vládnout, potížisty.

29.11.2009 12:49

Re: Nemám možnost já a ani většina pisálků

Máte prvdu. Jedna vláda se zavázala k dálnici do Vídně přes Mikulov. Rakušané, jak jsem se osobně letos přesvědčil, tak slib plní a práce běží naplno a blíží se k Mikulovu a my se tu hádáme a závazky jedné vlády hodíme za hlavu. Tak jak nám Evropa má věřit ? Ale toto není ostuda občanů této země. Toto je ostuda Prahy, ze které nikdy nic dobrého nepřišlo. Jen samé megalomské plány, jako je olympiáda aj., ne které tato země nemá. Na druhé straně ekologické nesmyslné argumenty jsou pouze prodlouženou rukou lobistů, protože už jen fakt, že do ovzduší rychlým spojením přijde daleko méně splodin, než trmácením se po okreskách je absurdní. Je to jen sviňská politika. Někomu vadí, že i pod vládou hejtmana p.Haška Jihomoravský kraj je úspěšný, ale kraje jsou politicky kráceny. Jen Praha, kde vládne ODS není krácena. Fuj, styďte se a nedivte se, že i když nejsem příznivcem všeho, co ČSSD dělá, tak budu zase volit to nejmenší zlo - ČSSD. Samozřejmě, kdyby Moraváci měli silnou politickou stranu, tak bych volil ji.

29.11.2009 12:15

Zelení - neštěstí Česka

Argumenty "Zelených", ať už si říkají ekologové, ochránci přírody, milovníci přírody a já nevím jak - to je neštěstí Česka! Tam, kde mají zakročit, tam nejsou (třeba bioplynka ve Velkém Karlově, solární a větrné hrůzy po celém Znojemsku!!!!) a tady potřebnou silnici zablokují!

29.11.2009 12:16

Re: Zelení - neštěstí Česka

tak znova: Ach jo. Takze za to, ze urad postupuje protipravne mohou ti, co ho za to zazaluji. Co si to proboha dovolili!!! Lidska tupost nena mezi. Kdy uz se prestanou konecne vinit ti, kteri ukazuji na spatnost a odsuzovat ti, kteri ji zpusobili? Se nedivim, ze ceska politika je tam, kde je, kdyz lide podporuji nedodrzovani zakonu a pravidel :-( Lide zamyslete se nejdriv nad tim, co je pricina a co dusledek!!! Stupidita nezna mezi, jak se zda

29.11.2009 12:25

Re: Zelení - neštěstí Česka

takže znovu: Rozumím tomu dobře, že  zelení na  ministerstvu životního prostředí měli při posuzování vlivů stavby na okolí postupovat podle novějších předpisů a zelení, kteří nejsou na ministerstvu je za to úspěšně žalují ?

29.11.2009 12:36

Re: Zelení - neštěstí Česka

Zalezi na tom, koho nazyvate teroristy :-) Jestli myslite ministerstvo (opravdu mate pocit, ze jde o teroristickou organizaci?), nebo o zalujici stranu. A vrele doporucuji rozlisovat, protoze zdaleka ne kazdy ochranar ci "mlady prirodovedec" jeste nutne musi byt fanousek strany zelenych ;-)

Nesnasim, kdyz se skatulkuje a vsichni hazi do jednoho pytle :-(

29.11.2009 12:49

Re: Zelení - neštěstí Česka

Koho jsem v této debatě  nazval teroristy ?

Nikoho.

Takže mi laskavě nepodsouvejte téma, nad kterým se pak sám vytočíte :-)

Pokud nechápete můj příspěvek, přečtěte si ho laskavě ještě jednou,dvakrát nebo kolikrát je třeba a neškatulkujte mě mezi lidi, kteří ve všech vidí teroristy

29.11.2009 12:31

Re: Zelení - neštěstí Česka

Takže znova. Vraťte se do čobolska radit Ficovi, už se na vás těší.

29.11.2009 12:39

Re: Zelení - neštěstí Česka

A znova - co ja mam spolecneho s Ficem?

29.11.2009 12:10

Čečech rozhoduje o tom co se bude stavět na MORAVSKU a tak to dopadá

moraváci jsou největší blbci na světě když nechaj sebou mávat od chazarských čechů to už i ti západní poláci Lužičtí srbové jsou na tom lépe.Moraváku ty o ničem nerozhoduješ a čečeská židovská závist je známá tak jaká pak dálnice.

29.11.2009 12:15

Re: Čečech rozhoduje o tom co se bude stavět na MORAVSKU a t

a rasista promluvil....

29.11.2009 12:33

Re: Čečech rozhoduje o tom co se bude stavět na MORAVSKU a t

Žádnej rasista. Stejně jako já miluji svoji Moravu, tak neuznávám, že Pražáci - centralistzé chtějí mluvit do regionů a aby mohli stavět hlavně v Praze za peníze občanů celé republiky, tak hatí plány v regionech. Proto je většina normálních a sou dných lidí neuznává. Praha je krásné město, ale lidé v nich jsou zkažení. V životě jsem nenarazil na Pražáka, aby to nebyl vyčůranej cajzl (chtěl jsem napsat hajzl, ale nebylo by to fér k těm cajzlům-Pražákům, kteří jsou přátelští, ale já na ně nenarazil).

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...