Diskuse k článku: Ministr Ťok a zástupci Prahy se shodli na výkupu parcel k okruhu, rozhodnutí pro stavbu chtějí získat letos

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 15.1.2019 13:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Šmid 15.1.2019 13:35

CO NÁS STRAŠÍ PO NOVÉM BODOVÉM SYSTÉMU NÁS BUDE JEZDIT TŘETINA !!§§ NAŠI POLITICI A MINISTERSTVO DOPRAVY PŘIŠLO NA GENIÁLNÍ NÁPAD JAK VYŘEŠIT UCPANÉ A SPACKANÉ DÁLNICE ZAVEDE NOVÝ BODOVÝ SYSTÉM KDE SE BUDOU BRÁT MINIMÁLNĚ 4 BODY A TÍM PÁDEM VYŘEŠÍ I TO ŽE NEUDĚLALI NA DÁLNICI TŘI PRUHY ALE ROZŠIŘILI JI O JEDEN METR !!TOTO MOHLO ASI NAPADNOUT JEN NESCHOPNÉ NEBO ŠÍLENCE NEMYSLÍTE VÁŽENÍ ???

(15. 01. 2019 13:18)

reagovatnahlásit

J. Lepka 14.1.2019 11:41

No to se kucí urvali ze řetězu, ne? Ten obchvat sice už měl stát takových 20-25 let a až když se s Ťokem kymácí křeslo, začne se o něm uvažovat. To znamená, že v okamžiku, kdy se ten hejhula odebere do zapomnění, skončí i plánování obchvatu ?

V. Kotas 14.1.2019 10:25

Jak dlouho je plánován pražský okruh , no ? Co se kolem okruhu dělo, než jsme vstoupili do EU ? Kdo povoloval stavby satelitních městeček v blízkosti jeho plánované trasy ? Jejichž obyvatelé už léta stavbu okruhu blokují !

M. Šmid 14.1.2019 9:47

PRAHA TO JE STÁT VE STÁTĚ !!!!!! CO TEN PÁN ZASE BUDE BUZEROVAT ŘIDIČE ZVEDANÍM POKUT A SNIŽENÍM BODU !!!!ČEKÁM KDY NĚKOHO KDO PŘEJEDE KOČKU NA KOLE PODNIKATELI NEBO POLITIKOVI ZAVŘOU NA PĚT LET ASI TO PRVNÍ ODNESOU DŮCHODCI ???PROČ SE TADY NEPLATÍ POKUTY JAK V SEVERSKÝCH ZEMÍCH TO JE PROCENTY S PLATU PŘEDCHOZÍHO ROKU !!!DUCHODCE 50 000 POKUTA ZA JIZDU NA KOLE PO VYPITÍ DVOUPIV ZRUJNUJE BOHATÝ A VLIVNY MÁ ZNÁME TEN TO V DRTIVÉ VĚTŠINĚ NEZAPLATÍ !!!! POKUTY MÁME JAK V NĚMECKU ALE PLATY TŘETINOVÉ !!!!§PROČ SE TO NEŘEŠÍ JAK STRESTNÝM ČINEM ČÍM CICE PŘESTUPKŮ TÍM NÁSOBNĚ VYŠŠÍ POKUTA A TREST !!!!!! JAK NABOURA AUDI U JABLUNOVA DO ŠKODOVKY ZABIJE ŽENU ,DÍTĚ A JEDNO DÍTE TĚŽCE ZRANÍ A SOUDCE MŮ DÁ ZA TO 5 MĚSICU PODMÍNĚNY TREST A TO MĚL 6 PŘESTUPKU ZA RYCHLOU JIZDU ALESPOŇ TAK TO BYLO NAPSANO V TISKU !!!§JEN TAK DÁLE PANE ŤOK A VLÁDO A DOPADNE TO TA TADY ASI ŠPATNĚ !!§ ANI KOMUNISTÉ NEBUZEROVALÍ ŘIDIČE JAK VY !!!!!!!

J. Lepka 14.1.2019 11:38

CapsLock je taková klávesa úplně vlevo. Její využívání vcelku napomáhá k čitelnosti textu a hlavně evokuje představu jisté počítačové gramotnosti uživatele.

J. Novák 15.1.2019 4:56

Řekl bych, že možná i máte pravdu. Ale já se to tedy rozhodně nedozvím, protože příspěvky lidí, kteří nevědí, že při psaní je běžné mít vypnutý caps lock, zásadně nečtu. Přeji hezký den!

Najdete na Lidovky.cz