Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Duhová kulička přijímá přihlášky

Média

  0:01
Osmý ročník mezinárodního festivalu reklamy Duhová kulička 2010 se uskuteční ve dnech 2 a 3. června 2010.

Festival Duhová kulička proběhne ve dnech 2. a 3. června. foto: Reprofoto

Agentury a zadavatelé reklam své příspěvky do soutěžní části festivalu mohou přihlašovat prostřednictvím webové stránky duhovakulicka.cz od 1. dubna do 1. května 2010.

Duhová kulička je tradiční festival pořádaný již osmým rokem při Mezinárodním festivalu filmu pro děti a mládež ve Zlíně.

Součástí festivalu je také soutěž, ve které odborná mezinárodní porota vybírá nejlepší kreativní a zároveň etické reklamy z komerční i nekomerční oblasti. "Pokud se porota rozhodne udělit cenu Grand Prix, postupuje oceněná reklama automaticky do hlavní soutěže na festivalu Golden Drum v Portoroži," doplnila manažerka Duhové kuličky Nela Fišerová.

Agentury a zadavatelé reklam mohou své reklamy přihlašovat do soutěže až do 1. května 2010. Soutěžními kategoriemi jsou televizní spoty, tisková reklama, nová média, out of home reklama a sociální a nekomerční reklama. O vítězi rozhodne mezinárodní porota, v níž zasednou Mike Longhurst, člen výkonné rady Evropské asociace komunikačních agentur, Johanes Newrkla, bývalý předseda Art Director’s Clubu Europe, či Giovanni Lunghi, člen výkonné rady Evropské nadace pro vzdělávání v oblasti komerčních komunikací.

Speciální kategorií je pak ještě Young Marbles, určená studentům mediálních oboru vČesku ana Slovensku. Ti mohou přihlásit návrh kampaně, který na zadané téma vypracují. I vítěz Young Marbles postupuje automaticky na festival Golden Drum.

Svatý grál na ekzém a suchou pokožku u dětí
Svatý grál na ekzém a suchou pokožku u dětí

Produkty Atoderm od značky Bioderma jsou skvělou volbou pro péči o citlivou a suchou nebo atopickou pokožku. Slibují nejen hloubkovou hydrataci,...