Diskuse k článku: Cestovky se zlobí: Pojišťovna neměla problémy Sunny Days zveřejňovat

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 2.2.2010 11:54
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Papazian, Ing. 2.2.2010 11:51

Postup Pojišťovny byl velmi profesionální!

Mluvili pravdu a za pravdu nemohou být takto kritizováni. To je trapné a působí to dojmem, že zloděj křičí chyťte zloděje! Pane Okumaro, proberte se a nekryjte lumpárny! Nesrovnávejte nesrovnatelné..., Tomi Tour pochopitelně si zasluhovala stejný či podobný postup jako zde, proč tomu tak nebylo se ptejte pojišťovny, která onu cestovku pojistila. A také vývoj jde dál, takže se i pojišťovny mohli poučit a nyní postupují takto. Pojišťovna nikoho nepoškodila, pouze informovala o faktu, že u nich tento klient s pojištěním končí. To měla být raději veřejnost informována zavádějícím způsobem, tak aby měla pocit, že jedná stále s pojištěným subjektem? To si Okumaro, opravdu myslíte? A pokud jiné cestovky nemají čisté svědomí a chtějí se nechat pojistit jinde, nechť tak učiní..., ale i ostatní pojišťovny mohou takto postupovat. A všem doporučuji cestovat nezávisle, bez cestovních kanceláří. Je vidět, že jejich doba je za zenitem doby! Potápějící se lodě se chytají stébla a kopou okolo sebe! A tím si ještě více škodí! Co s tím, pane Okumaro?

F. Doušek 2.2.2010 11:36

Jen tak dál.

Ano, Sunny Days měla dále prodávat zájezdy jakoby se nechumelilo, klamat své zákazníky a porušovat zákon, a až by zůstaly v cizině první stovky turistů, on by se někdo postaral. A majitelé cestovky by zatím v klidu zmizeli i se zbytkem majetku cestovky. Takto to má jít do nekonečna?

Ne, já jsem rád, a stejně rád bych si i přečetl někde seznam prodejců pajcovaných pohonných hnot, které kdosi tak ochraňuje. 

L. Papazian, Ing. 2.2.2010 11:54

Re: Jen tak dál.

Tankuji v cizině, pokud tento stát bude krýt lumpy a k tomu požadovat nejvyšší spotřební daně široko daleko, tak to mne opravdu netankuje a raději budu brát v zemích, kde se chovají k zákazníkům korektně. Kéž by změnu přinesla oranžová revoluce, ta na Ukrajině se ale moc nepovedla! Náš experiment s ODS bohužel také ne!

Najdete na Lidovky.cz