Diskuse k článku: Chaos v jednání mezi USA a EU o volném obchodu. Je konec, tvrdí Francie

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 30.8.2016 13:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Boko 30.8.2016 13:23

Je konec tvrdí něm. min. Gabriel. Jedná úspěšně pokračují tvrdí Angela. Je konec tvrdí Francie. Jednání úspěšně pokračují tvrdí Jourová.

C. Sangrail 30.8.2016 10:28

"Evropská komise obvinění z malé transparentnosti odmítá, neboť zpřístupnila řadu svých materiálů k jednáním." Na nátlak veřejnosti, s mnohaměsíčním zpožděním a zcela absurdním způsobem: poslanci Evropského parlamentu se mohou s podklady k TTIP seznamovat v jediné studovně, nesmějí nic kopírovat, fotit, skenovat, mohou mít k dispozici jen papír a tužku a před návštěvou studovny musí podepsat papír, že nic nevyzradí svým voličům. Takže EK může odmítat co chce, ale ve skutečnosti je netransparentnost vyjednávání o TTIP naprosto skandální.

V. Kopta 30.8.2016 8:59

Volný obchod prospívá a tudíž TTIP je prospěšná pro každého v dlouhodobé perspektivě, tedy kromě "aktivistů" a jejich ideologii, proto tolik křiku.

C. Sangrail 30.8.2016 10:30

"Volný obchod prospívá" je dogma, které bohužel rozšiřují nejen ti, kterým volný obchod opravdu prospívá (nadnárodní korporace), ale i naivní voliči pravice, kteří si nejsou schopni zjistit, jak TTIP uškodí evropským spotřebitelům a drobným a středním podnikatelům. Pane Kopto, pokud nejste většinovým akcionářem Shellu nebo něco podobného, nechápu, jak můžete něco takového tvrdit.

P. Pruner 30.8.2016 8:39

Pan Obama se snaží do konce volebního období splnit úkol, který dostal od svých podporovatelů. Jsem odpůrcem TTIP, protože se to chystá v tajnosti a co je šeptem, to je čertem.

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Hra o trůny je jedním z největších taháků HBO. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Hra o trůny je jedním z největších taháků HBO. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Hra o trůny je jedním z největších taháků HBO. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...