Diskuse k článku: Igelitku zdarma už nedostanete, stáhne je i poslední řetězec

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 3.11.2013 18:14
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
T. Czernin 3.11.2013 18:14

Globus zřejmě končí!!!

Sortiment zboží se zužuje a  zhoršuje, prostředí začíná připomínat odpadkový Lidl, celková atmosféra je skličující, marná snaha s prapodivnými kartami nepřináší úspěch. Celkový dojem? Bída a ubohost...

J. Šimonová 3.11.2013 13:35

Uvažujme a hledejme důvody

Prodávám šperky. Nenapadlo by mě poslat je bez příslušného vhodného balení, přidám i vhodně zabalený dárek. Ta igelitka byla prostě poděkováním za nákup, ke kterému se přifařila reklama. V jedné igelitce bylo plno jiného odpadu - plastové kelímky, pytlíky, papírky na bonbonech, sklo a plecha na konzervách, igelitové pytlíky a mokrotenové sáčky na potravinách. Myslí si snad někdo, že se máme vrátit k nákupům mléka do hliníkové bandasky, kde se nalívalo rovnou z kádě, umístěné uprostřed obchodu?

J. Novák 3.11.2013 15:03

Re: Uvažujme a hledejme důvody

Já tak nějak nemám problém s tím, že ke všem těm odpadům, co je v nich zabaleno zboží, nedostanu navrch ještě další odpad, do kterého to pak všechno nasypu. Nosit si s sebou látkovou tašku mi nedělá problém, stejně tak jako preferovat zboží ve vratných obalech. Takže nejde ani tak o návrat ke kádím, jako spíš o nepatrné zmírnění zavalování zbytečným bordelem. Myslí si snad někdo, že to v Holandsku, Belgii, Německu, Dánsku... dělají blbě?

R. Vašíček 3.11.2013 12:48

Podivný prístup

k ochrane ŽP. Spoplatnia plastové tašky. Nemali by ich vôbec predávať, ale všetky väčšie obchody by mali mať povinne v sortimente plátnové tašky. Keď začínal Lídl na Slovensku, tak ich aj predával, čisté, bez loga. Potom však prešiel na platené plastové s logom.

Najdete na Lidovky.cz