Diskuse k článku: Většina e-shopů porušuje předpisy, zjistila Česká obchodní inspekce

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 25.9.2016 4:34
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
D. Mateju 23.9.2016 12:26

Dalsi oblast, kam stat vubec nema strkat pracky. Jedna se o dobrovolnou interakci zakaznika a obchodnika, a pokud zakaznik akceptuje podminky tim, ze nakoupi (byt spatne nebo nejasne), je to jen jeho rozhodnuti a jeho problem. Kdyz se mu to nelibi, muze se obratit na soud.

J. Novák 24.9.2016 5:29

Stát se do této oblasti angažuje naprosto stejně, jako to dělají jiné civilizované státy. Že se to šmejdům nelíbí, je celkem pochopitelné.

D. Mateju 24.9.2016 8:59

Pletete si vyznamy slov "civilizovane" a "bolsevicke", to za prve. Za druhe - kazdeho chudaka vaseho typu, ktereho musi stat vodit za rucicku uz i v internetovem obchode, lituji. A za treti - nazyvat nekoho, kdo uvede jine (a smysluplnejsi) obchodni podminky, smejdem, muze take jen rovnostarsky a zavistivy dement vaseho typu.

J. Novák 25.9.2016 4:34

Mateju, že jste blb, je všeobecně známo. Ale že si pletete země, jako je třeba SRN, Francie apod. s nějakými vašemi vysněnými bolševickými zeměmi, to už je tedy vrchol. Nebo skutečně žijete v domnění, že v uvedených, ale i dalších státech není internetové obchodování zákonem regulováno? V tom případě vás mohu ujistit, že se skutečně, ale skutečně pletete. A pozor, já vám do dementů nadávat nebudu, i když si o vás myslím ještě daleko horší věci.

F. Jetel 23.9.2016 12:17

No jasně! Kdo dal právo tomu zelenému nesmyslu Alzákovi právo rušit televizní pořady? Totéž platí i pro ostatní reklamy na vagínu, a kosmodisk.

J. Novák 24.9.2016 5:28

No, zaplatili si reklamu, tak mají právo, aby ty jejich reklamy byly pouštěny. Ale nic vám nebrání si pustit ČT1. Tam se s reklamou nesetkáte. U soukromých stanic je je to právo naprosto jasné, neboť provozovatelé z reklam žijí. Co za problém máte dál?