Diskuse k článku: Česko se leklo Bruselu, Heger zakázal vývoz alkoholu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 24
  • Poslední: 21.9.2012 7:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Dubanová 20.9.2012 23:36

Česko se "leklo" Bruselu?

Ministr Heger zakázal export alkoholu, ale to je snad v pořádku.. Spíše bylo divné, že ten export nezakázal hned. Tady na otrávený alkohol umírají lidé a my budeme tentýž otrávený alkohol vyvážet  do sousedních i nesousedních zemí..a budeme počítat s tím, že si ty země -  kam náš otrávený alkohol DORAZÍ - si nevšimnou toho, že jim po požití českého alkoholu - umírají lidi?  

L. Papazian, Ing. 21.9.2012 0:01

Re: Česko se "leklo" Bruselu?

Představitelé české pravice se bojí Bruselu, protože nemají čisté svědomí. Nám lžou a uvádí v omyl, straší nás Ruskem a muslimy a pak se prý Česko s touto protilidovou vládou leká Bruselu. Proč? Pokud se někdo leká Bruselu, měl by opustit  vládní pozice, protože to jen dokazuje, že vládne špatně, proti národu, proti Evropským zájmům. Padni vládo, padni, nebude Tě škoda!

M. Dubanová 21.9.2012 2:39

Re: Česko se "leklo" Bruselu?

dovolím si položit otázku :kdo řídí ČR?Všude v civilizovaném světě si stát uchovává dozor nad výrobou i dovozem alkoholu. U nás už to dvacet let nefunguje. Je minimálně podezřelé, že si stát tenhle lukrativní zdroj příjmů nechával celých cca 20 let "ujít"?  Celých cca 20 let - tady BUJEL AŽ SE DOSLOVA ROZBUJEL ČERNÝ TRH S ALKOHOLEM? - Který, jak to tak vypadá - se sám od sebe NEZASTAVÍ - A NIKDO JEJ ZASTAVIT, jak se zdá  NEDOKÁŽE - a nebo nechce?? Ano a aby toho nebylo málo, tak celou tu krásu ještě završili naši ZÁKONDÁRCI - ,zřejmě na popud vládních "činitelů" - a zrušli § TRESTNÍHO  zákona o pančování alkoholu! Tohle přece nemůže iniciovat NORMÁLNÍ VLÁDA, -  JE TO OTEVŘENÉ NABÁDÁNÍ K PANČOVÁNÍ ALKOHOLU - KTERÉ NYNÍ VYVRCHOLILO otrávením 23 lidí!!Tady STÁT VŮBEC NEFUNGUJE, jak se píše ve ZPRÁVĚ BIS :"stát nefunguje tak jak by měl , ale POLITICI TO NIJAK NEŘEŠÍ - A TOHLE VŠECHNO JE VÝSLEDEK - ALE ABYCHOM UMÍRALI NA LEMPLOVSTVÍ STÁTU - TAK TO UŽ JE  SNAD PŘÍLIŠ,  snad se obrátit na Evropskou komisi pro lidská práva do Štrasburku a zeptat se : jestli STÁT SKUTEČNĚ MŮŽE VŠECHNO?

R. Hledík 20.9.2012 21:57

Jestli

bysme neměli mít jen jednu vládu, tu evropskou,, Češi neumějí vládnout, neumějí chytit zloděje, neumějí si vymoct dodržování zákonů i vlastních, neumějí udělat pořádek v Sazce, fotbalu, zdravotnictví, v maturitách, dopravě, MHD Praha, mají přeplněné věznice, lenivé soudy, spavou policii, drzé komunisty, vysoké ceny pohonn.hmot,, otrávený šnaps, daně neplatící Vietnamce, půl milionu nepracujících cigánů, nepořádek v televizi, v divadlech, nepořádek v církevních restitucích-- jako extra sami v Evropě, nepořádek a obrovské ztráty v neplacení školného, alespoň od cizinců,, poloprázdné učňovské školy, přeplněná gymnázia. Předejte vládu do Bruselu a vezměte si neplacenou dovolenou !! Klauni a zloději !

P. Broda 20.9.2012 21:23

Já myslím že ten bordel po

ODS ,TOP89 a podivné strany Jidášů Lidem už dohromady nikdo nedá !

L. Papazian, Ing. 20.9.2012 23:59

Re: Já myslím že ten bordel po

Ale je, do práce se ale chystejte, ten čas brzy přijde!

P. Broda 21.9.2012 7:35

Re: Já myslím že ten bordel po

What?

T. Houška 20.9.2012 21:12

Bacha na Hegerismus

ten poškozuje český vývoz víc než Dalajláma a Amnesty dohromady.

L. Papazian, Ing. 21.9.2012 0:02

Re: Bacha na Hegerismus

To je bingo, česká vláda s nečasismem nás pokládá na lopatky! Střílí do vlastní brány, to je fakt bingo!

P. Pruner 20.9.2012 21:00

co následky

Už na začátku se měla zavést stejná prohibice doma i pro vývoz - když už byla zavedena. Mohla si nechat zadní vrátka tak, že by byly lihoviny uvolňovány k expedici po dodatečné kontrole.

S tím zrušením to není tak jednoduché. Naši výrobci budou mít velký problém získat zpět důvěru zahraničních zákazníků.

L. Papazian, Ing. 21.9.2012 0:09

Re: co následky

Proexportní politika v praxi! Výhody devalvace české koruny a vůbec existence této měny minulosti přímo hmatatelné! Pravicová vláda ničící třídu kapitalistů je ve světě unikátem, patří to do učebnic coby odstrašující příklad, kudy cesta nevede.

S. Vor 20.9.2012 20:42

Česko se bojí a leká i vlastního stínu...

Tohle není nic neobvyklého.Česká před......... je známá všem zainteresovaným a v EU.

V. Pečínka 20.9.2012 20:51

Re: Česko se bojí a leká i vlastního stínu...

Nevím co je na tom před ....., jak píšete. Své občany ochráníme a jiným to budeme dodávat? Upřímně mě překvapuje, že to nenapadlo naši vládu a musel ji k tomu někdo dokopat. Jaký rozdíl je mezi životem a zdravím Čecha a Slováka (ostatně tam už jsou lidé v nemocnici z našeho exportu) nebo Poláka atd.?

S. Vor 20.9.2012 21:00

Re: Česko se bojí a leká i vlastního stínu...

zalistujte v paměti co za posledních pár let bylo závadnejch potravin a nikdo jim nic nenařizoval prostřednictvím EU.(naposled třeba loni v květnu Německo).

V. Pečínka 20.9.2012 22:14

Re: Česko se bojí a leká i vlastního stínu...

To je nesrovnatelné. Nevzpomínám si, že by někdo umřel v důsledku vadných Německých či jiných potravin. Čímž neříkám, že bychom měli dodávky vadných potravin tolerovat. Ale v případě vadných potravin lze zvolit jiné cesty, jak to napravit, než celkový zákaz exportu či dovozu. V případě, že umírají lidé a vy nevíte odkud to přišlo a tudíž nejste schopen přijmout odpovídající opatření, vám nic jiného, než celoplošný zákaz vývozu nezbývá. A upřímně řečeno, je mi jedno, zda to někdo nařídil či nenařídil někomu jinému. Mám vlastní hlavu a odpovědnost.

S. Vor 20.9.2012 22:55

Re: Česko se bojí a leká i vlastního stínu...

Tak to je správné,představte si jak by to tu vypadalo,kdyby byla většina lidí jako ti co jsou tedˇ v nemocnici.

M. Berka 20.9.2012 20:16

To není o leknutí

to je o tom, že sebe chráníme a jiné tím svinstvem klidně necháme otrávit. Na to měli blbové přijít sami a ne se nechat umravnit Bruselem... Mohli to být plus body...

L. Papazian, Ing. 21.9.2012 0:06

Re: To není o leknutí

Kdybychom nebyli v EU, tak by nás neměl kdo umravňovat! Děkujme všem eurooptimistům, že nám pomáhají v prosazování našich národních zájmů! Zájmem národa totiž není izolovanost a mít v čele republiky hlupáky, které musí umravňovat někdo třetí. No aspoň se můžeme poučit a volit jiné strany, které nabídnou lepší perspektivu než zemi poníženou, zchudlou a rozkradenou.

r. luzar 20.9.2012 20:08

Blbin!

Jako Ovce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I. Schmalzkopf 20.9.2012 20:05

Tak vláda Zmatkářského Hovnostáře udělala to, co jsem odhadl

Další krok: bude se vylejvat na kanál, všechno.

Prostě proto, že to není technicky možné, prozkoumat a vyčistit trh. Pak ty koncese a registrované kolky bankovkové kvality.

T. Cerny 20.9.2012 20:03

typicky klausoidni titulek Ceska

Cesko se nasi EU nema co lekat - cesti podvodnici a zlodeji zamorili cesky trh jedovatymi latkami takze zakaz vyvozu jedu z Ceska zcela odpovida duchu nasi EU - stejne tak jako vyvoz  intoxikovanych nebo infikovanych produktu z jakekoli jine zeme.

j. jonáš 20.9.2012 21:10

Re: typicky klausoidni titulek Ceska

Škoda jenom, že stejně EU nechrání evropský trh před sračkami např. z Polska. Ale jak vidno, vždy se najde někdo kdo jim zatleská - inu, jak vidno, rektálních alpinistů v té "Vaší" EU je pořád dost :)

V. Pečínka 20.9.2012 22:24

Re: typicky klausoidni titulek Ceska

Po potravinách z Polska někdo zemřel? Nebo oslepl? A když někdo udělá blbost (např. nepostupuje dostatečně razantně proti vadným potravinám z jiného státu), tak my ji uděláme taky? To nás opravňuje exportovat metanol a ohrožovat životy jiných? Mě je úplně jedno, zda se do toho EU nějak plete nebo ne. Pokud se zakázal prodej v CR, tak se měl zakázat i export. A měli jsme to udělat sami a hned. Nebo je rozdíl mezi životem a zdravím Čecha a Slováka nebo Itala atd?

L. Papazian, Ing. 21.9.2012 0:16

Re: typicky klausoidni titulek Ceska

Polské potraviny nezabíjí, nikdo ani po nich neoslepl, nemá trvalé následky! Polsko je naopak naším vzorem, kam bychom měli jezdit studovat jejich zkušenosti a mít více pokory k tomuto velkému slovanskému národu! Svou zlobu si nechte na domácí scéně, stačí se podívat na euroskeptiky co škody na našem národním zájmu napáchali! Nadávají na EU, takže ho nechtějí, nechtějí, abychom mohli volně cestovat, studovat mimo Čechystán, nakupovat bez větších omezení v dalších členských zemí EU, nejraději by asi opět zadrátovali hranice, zavedli výjezdní doložky, celní a devizový příslib, znovu bychom vyplňovali celní prohlášení! A k tomu nás nahnali do izolace a do náruče Lukašenka, který ale o nás vůbec nestojí. Bez EU bychom byli úplné nuly. Naše odmítnutí ve své pýše a ubohosti mít už dávno euro, znamená, že tratíme ročně na HDP cca 1-2%. A pak nejsou peníze na důstojné platy pro školství, zdravotnictví, peníze na skutečné reformy, pokud jsou potřeba, místo toho rušíme funkční stát. Česko má nejhorší správu věcí veřejných ze všech zemí EU. Horší jak Rumunsko, Bulharsko, ano je to tak! Tato vláda musí z kola ven, tak jako ODS do opozičních lavic, tak jako děda z Hradu pryč do podhradí!