Diskuse k článku: Řecké návrhy reforem? Slouží jen levicové ideologii, tvrdí analytici

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 26.6.2015 10:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Gabriel st. 25.6.2015 7:50

Známe dobře od nás! Bolševik dělá vždy vše po bolševicky, tady tak aby to na oko bylo, ve skutečnosti nebylo, zakrývalo to postranní úmysly a dalo se to užít k propagandistické demagogii. KDY ŘEKOVÉ TY BOLŠEVIKY VYKOPOU?

P. Pruner 25.6.2015 7:33

Také léta patřím ke kritikům řeckých vlád. Ale podivme se na to optikou velké části tamější populace. Každý čtvrtý bez práce, každý třetí bez zdravotního pojištění, jsou rodiny které drží nad vodou důchod babičky, který má být nyní pokrácen atd.

P. Gabriel st. 25.6.2015 7:58

Ale vedle toho jsou tam lidi, pěkně napakovaní, kterým stát poskytuje tučné prebendy... Proč ta bolševická vláda neudělá radikální řez a nepřerozdělí existující zdroje potřebným? Stejné to po r. 48 bylo i u nás! Soudruzi úderníci a horníci brali 5 - 8 tisíc a vedle toho byli lidé, kterým znárodnili důchodové a sociální pojištění a nedali jim napřed nic a pak 80 - 120 Kč, zemědělci, dělali za 40 haléřů za jednotku a kdyby doma neměli kravku,  králíky,  slepice, prase a na záhumenku brambory, tak by umřeli  hlady. A bolševici z města jim chodili radit, jak mají hospodařit a vodili jim sovětské kolchozníky...  To známe.  První krok řešení vykopnout bolševiky!

J. Novák 25.6.2015 10:40

Horníci brali 5-8 tisíc? Kdy že to bylo, holenku? Gabriel, je vidět, že jste skutečně znalec a pamětník!

P. Balcar 26.6.2015 10:28

Návrhy věřitelů se týkaly důchodů nad 1000EUR a podobných výdajů opulentních i na poměry severských zemí EU. Řecká vláda nedokáže dlouhodobě účině vybírat daně ani v současné výši, jak by to asi dopadlo při skokovém zvýšení?!

Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...