Diskuse k článku: Stíny nad zasloužilými bankéři. Lízal v ČNB rozhodoval o Expobank CZ, teď sedí v její dozorčí radě

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 3.6. 2019 6:42
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Bernardone 2.6.2019 15:18

Kdopak je zodpovědný za to, co se děje v ČNB? Je to ruský nok Rusnok, který je poslušný Zemanovi. Bez jeho vědomí nemohl Lízal rozhodovat!

J. Nováků 2.6.2019 18:25

Akorát, že Rusnok dělá opak toho co chtěl Zeman, vole.

F. Bernardone 3.6.2019 6:42

Typický český magore Nováků. Poukázal jsem jen na to, že Rusnok o tom musel vědět a je jako šéf této instituce za to zodpovědný! Zda dělá opak toho, co chce Zeman jako vázal Ruska a Číny mně není známo. Podejte argumenty a nenadávejte mně vulgárně! Na hrubý pytel patří hrubá záplata a ten magor je adekvátní záplata!

J. Hrzal 2.6.2019 11:50

Vynikající článek. Nevyřčeno zůstává, že takto lze elegantně posvětit v důsledku možnost praní špinavých peněz a pomáhat zločincům. Stačí dostatečně zamotané klubko vlastnické struktury, končící ve správné destinaci, které zamlží skutečné majitele a někdo, kdo se na straně nejvyššího bankovního dohledu bude dívat stranou. Minimálně ve dvou (ale spíše ve třech) případech posuzování důvěryhodnosti žadatelů o licenci zde regulátor jednoznačně "selhal" a následně zástupce regulátora usedá do dozorčí rady žadatele o licenci. Je to samozřejmě spekulace, ale nezajímavé také není, jaké "subjekty" se v okolí uvedeného případu vyskytují. Ruští oligarchové, Expobank,CZ, Lízal, Kypr, ČNB, Václav Klaus, Tomšík, PPF. Ale nejspíše je to jen zdání a vše je jak má být :o).

J. Šejnoha 2.6.2019 11:04

Hlavní stín bankéřů ČNB je to, že zbytečně ( z pohedu občanů ČR) nakoupili EURA za 3 biliony Kč. ( 3 000 000 000 000 )

Tak naši občané nedobrovolně podporují bohaté korporace, bankéře a stabilitu předlužených (to je většina) zemí EUROZONY.

P. Flener 2.6.2019 9:27

Kdybych byl v čele státu, nechám je všechny nabodnout na kůl. Proti jiným popravám je to docela humánní konec.

J. Nováků 2.6.2019 7:37

Všichni bankéři z ČNB jsou skrytými agenty bank, jak jinak, kolaboranti ve službách státu pracující pro banky a to si ještě někteří dovolí spekulovat na pokřiveném realitním trhu, který sami zdeformovali. Trestuhodné!!!

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...