Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie
130 let

Lidovky.cz

Haberův pištolák a největší vůl v Česku

Média

  11:27
Jak přežít první den v práci, volá titulek celostránkového tématu Blesku na straně 15. S tím, že "čím příjemnější byla dovolená, tím horší je návrat do běžného života".

Pavol Habera foto: TV NovaReprofoto

Je letitou pravdou, že lidé nejraději čtou v médiích texty, o kterých sami vědí, aby se ve svém postoji mohli utvrdit, anebo si naopak poklepat na čelo nad hloupostí autora. V tomto případě jde po týdnu stráveném v Krkonoších jednoznačně o první variantu. "Únava, podráždění a bolavá hlava. I tak může vypadat první den v práci po dovolené. Neděste se, netrpíte záludnou a tajemnou nemocí, ale syndromem po návratu z dovolené," ujistil se dnešní autor Hromů blesků v Blesku. A je rád, že to ví!

Zvlášť, když mu jinak bulvární deníky dnešní práci nijak neulehčují. Jakoby dění ve společnosti zažívalo onu pověstnou okurkovou sezónu právě nyní. "Z hitů Svobody pečou muzikál, ale Vendula o tom neví," hlásá na titulní straně Blesk. No dobře, fajn. Uvnitř listu se sice člověk dočte, že se Vendula časem vše dozví a že se muzikál bude jmenovat Lady Karneval, ale zas taková šokující pecka to tedy není.

Také po přečtení ostatních zpráv v bulváru má člověk po návratu z dovolené pocit, že by si snad i přiložil revolver ke spánku. "Čejkové syn skončil na vozíku!" líčí šokující sdělení Blesk, aby se člověk posléze dozvěděl, že se syn bývalé moderátorky zranil při fotbale a za pár týdnů bude v pořádku. Kdyby byl člověk Pavolem Haberou, porotcem jedné ze dvou soutěží soupeřících nyní na soukromých televizních stanicích, možná by po zpěvákově vzoru řekl: "Když si desetkrát takhle chytíš pištoláka, za dva měsíce budeš normálně chodit". Přesně to totiž Habera řekl jakémusi chlapci na vozíku, který imitoval Michaela Jacksona. Tak vida, Habera má namísto penisu pištoláka. Pozoruhodné!

Na poslední straně Blesku, kde bývají zajímavosti, je fotkami doprovozený text s titulkem: "Jsem největší vůl v Británii! o "obřím zvířeti, které narostlo kvůli hormonální poruše". O největším volovi v Česku si, bohužel, přečteme pouze v konkurenčním Aha! v článku Iveta Bartošová: konečně bude rozvod!

Po Tomáši Řepkovi, který už bydlí s Vlaďkou Erbovou (Blesk) si tentokrát Aha! vzalo do parády slovenskou kopačku Róberta Vitteka, který na zapřenou randí s českou pseudoSELEbritou Michaelou Ochotskou. Co si budeme povídat, také nic moc. Koho zajímá slovenský fotbalový útočník?

A tak práci bulvárních fotografů zřejmě nejvýstižněji zhodnotil starý dobrý klasik Mirek Topolánek, když se Aha! snažilo nafotit jeho soukromou schůzku, jejíž relevance pro média se opravdu limitně blíží nule. "Odkud seš, ty kun*o?" Rozkřikl se Topol na fotografa. Lépe to říct nemohl...

Autor: