Neděle 23. června 2024, svátek má Zdeňka
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Hitparáda Eso po 15 letech končí, Nova slibuje jiný 'produkt' pro mladé

Média

  19:22
PRAHA - Sobotní Eso, které v devadesátých letech proslavila Tereza Pergnerová, se bude letos 27. června vysílat naposledy. S odkazem na fanouškovský blog televizenova.blog.cz to uvedl server Digizone.cz. LN informaci potvrdila tisková mluvčí Novy Michaela Fričová.

Leoš Mareš jako moderátor pořadu Eso foto: TV Nova

"Hudební pořad pro mladé Eso patří k nejdéle vysílaným pořadům TV Nova. Po patnácti letech chceme ale nabídnout mladým lidem nový produkt, který bude více reflektovat jejich životní styl a zájmy," uvedla.

"Podrobnosti o novém pořadu oznámíme na slavnostní rozlučce s Esem, kterou chystáme na poslední červnový týden," dodala mluvčí Novy.

Eso končí v rok, v němž si Nova připomněla patnáct let od začátku svého vysílání. Kromě Esa už letos pozastavila i jiný pořad, který se vysílal od jejích začátků - publicistický týdeník Na vlastní oči.

Obrazovku Novy zároveň letos opustilo několik tváří, které byly s televizí od jejích prvních dní. Odešli reportéři Radek John a Josef Klíma i moderátor Pavel Poulíček.

Teď o pravidelné výstupy před publikem přichází také průvodce Esem Leoš Mareš, řazený k nejžádanějším tuzemským moderátorům. Ten se ale na Nově čas od času objevuje i v solitérních show.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!