Diskuse
Jak ušetřit na daních?
Máte možnost před státem něco legálně schovat. Tak proč toho nevyužít? Snižte si daň díky odpočtům, využijte zaplacených úroků z hypotéky. Zkrátka: nedávejte státu nic zadarmo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


















