Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Ještě, že inzerují politici aneb highlander Miloš Zeman

Média

  12:14
Je před volbami. nejzajímavějšími tématy ve společenských denících tak jsou inzeráty politických stran.

Miloš Zeman jako Higlander foto: Jiří Benák, iDNES.cz

Takový Vít Bárta podle inzerce přispívá "každý měsíc na charitu", KSČM je "jedinou levicovou alternativou", Miloš Zeman je "Highlander" (protože přebývá na Vysočině, škoda, že si tvůrci inzerátu popletli filmy a Zeman je pomalován jako Mel Gibson ve filmu Statečné srdce), hasič na plakátu ČSSD slibuje, že nebude "na snižování platu jenom nadávat", ale půjde volit.

Miroslav Kalousek slibuje zabránit "skokovému růstu cen energií pro domácnosti i pro podniky". Do toho všeho evergreen Miroslava Šloufa, který slibuje "sex, drogy a rock and roll". Uznejte, že je z čeho vybírat... Chjooo.

Regina Rázlová se "zamilovala v base" (Blesk), Lucie Bílá "má nový dům po exmilenci" (Aha!) a nejbohatším Čechem je opět Petr Kellner ze skupiny PPF.

Petr Čech se podle Aha! zbláznil, když tvrdí, že český reprezentační tým ještě může být první ve skupině. Co má asi nebohý gólman říkat? Že vlastně můžeme prohrát? Aha!

V Blesku na čtvrté stránce mají vyfocenou dívku v pražských Havlíčkových sadech. Jmenuje se Aneta Vaničková a dokládá, že některým stromům už zežloutlo lisí a jiným ne. Bezva. Dobře vědět.

Poněkud obstarožní modelínu Simonu Krainovou si vybrali coby kmotru nového alkoholického drinku. Před sebou prý měla cedulku s nápisem "těhotná Simona Krainová". Je skvělé, že to všichni víme. Račte uznat, že bez této informace by byl život tak nějak šedivější. Haha.

Nadě Urbánkové museli kvůli rakovině odoperovat obě ňadra. Zpěvačka prostřednictvím Blesku hlásí do světa: "Prsa mi nechybí, zlobí mě jen ruce". A to je také dobře vědět.

Zdaleka nejzajímavější informací z dnešního bulváru je tak inzerát na páteční magazín Blesku, ve kterém hodlá pseudohvězdička Šárka Vaňková prozradit, "proč opustila Renče" a "co řekla o exmilenci". Ti dva se údajně měli brát, tak to snad bude zajímavé. S další četbou bulváru si tedy počkejme na zítra.

Autor:

7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství
7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství

Hladina hormonů v těle se v průběhu těhotenství mění stejně jako chutě a jídelníček. Mnoho těhotných také trápí časté nevolnosti. Následkem toho...