Není to však jediná Mynářova realitní trefa. Server Česká pozice (nyní součást LN) již v roce 2012 upozornil na vilu na Jánském vršku v historické lokalitě poblíž Pražského hradu. Jak vyplývá z katastrálního výpisu, Mynář v roce 2003 polovinu objektu koupil za 3,5 milionu korun od jistého Václava Herrmana. V roce 2006 přikoupil druhou polovinu od městské části Praha 1, za tu zaplatil 8,5 milionu. Tím akce neskončila. Vilu nechal znalcem ocenit na 28 milionů a nemovitostí v této výši v roce 2007 navýšil základní jmění brněnské společnosti VV Invest.
Dále ve středečních LN najdete:
- Hrad tají zdroj Zemanových nařčení Kyjeva - Miloš Zeman se premiérovými hovory na Frekvenci 1 opět dostal do novinových titulků a znovu to bylo kvůli zahraničí. Terčem jeho odsudku tentokrát nebyla ruská punková kapela, ale promluvil o druhém oblíbeném tématu – ukrajinských „neonacistech“. Prohlásil, že si na „záznamech“ z pochodu v Kyjevě na výročí narození nacionalisty Stepana Bandery všiml výzev k zabíjení Poláků, Židů a komunistů. Svízel je, že kromě české hlavy státu nikdo jiný zmíněné heslo na pochodu neviděl.
- Rýmička. Proč skolí spíše muže než ženy - V příloze LN Medicína i o dalších rozdílech v onemocněních žen a mužů
- Goetha “denacifikovali“, teď se k bustě našel sokl - Když bagrista Marek Kokš na konci loňského roku v Karlových Varech upravoval plochu pro parkoviště, objevil dvoumetrový mramorový kvádr. Zavolal známému sochaři, jestli by ho nechtěl. A ten si na něm všiml nápisu „Goethe“ a došlo mu, jakou vzácnost obdržel. Jde o podstavec, na kterém od roku 1883 stála busta německého básníka. Ta z původního stanoviště v karlovarské Puppově aleji musela zmizet po válce v roce 1946.