Pondělí 9. prosince 2019svátek má Vratislav 7 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Reportáže o dluhopisech byly v pořádku, brání ČT před Babišem etický panel

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 28.3.2017 11:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Kusák 28.3.2017 10:47

Faktem je, že se zbytečně mnoho informací v ČT týká hlavně Babiše, Trumpa, Zemana případně dehonestace Británie za brexit. Jak slyším v televizi "Babiš" a "Marek Wollner", okamžitě to přepínám, a to jsem měl kdysi Wollnera docela v oblibě. Prostě mě to unavuje. Také bych chtěl jen poznamenat, že většině témat novináři prostě nerozumí. Nejsou ani právníci ani ekonomové.

Y. Fetsyshkanyn 28.3.2017 11:28

Kdo má oči, nechť vidí, kdo má uši, nechť slyší!

Kdo má srdce, ten cítí. Nebo ztučnělo jest srdce lidu tohoto, a ušima těžce slyšeli a oči své zamhouřili, aby snad někdy neuzřeli očima a ušima neslyšeli a srdcem nesrozuměli, a neobrátili se ?

F. Navr8til 28.3.2017 9:02

Používat v souvislosti s Českou televizí pojem veřejnoprávní, je silně zavádějící. Česká televize je dosud majetkem vítězů Velké spacákové revoluce a prostřednictvím nevolnického závazku placena kocesionářskými poplatky.

P. Čech 28.3.2017 9:12

Přesně tak. Sám pojem "veřejnoprávní" je nesmyslný a nicneříkající. Existuje snad nějaká televize neveřejno právní a nebo veřejnoneprávní? Neexistuje. Televize se dělí jen na dvě skupiny. Státní (ČT) a nebo soukromé, přičemž, jak správně uvádíte, ta státní je nehorázně placena z nevolnických poplatků občanů. Já osobně se na vysílání ČT nedívám a nechápu, proč bych měl platit za její vysílání nějaké poplatky. Buď nechť jsou mé poplatky rozděleny všem televizím, pokud je to nezbytně nutné a nebo ať jsou obecně zrušeny a ČT dovoleno vysílat reklamy tak, jako televizím ostatním. To, co zde máme je opět jeden z reliktů socialismu.

P. Čech 28.3.2017 8:39

Co to je "Etický panel ČT"???Zase další samozvaná skupina lidí, ketrá se sama rozhoduje k čemu se bude vyjadřovat?. Pokud vím, tak do činnosti ČT může zasahovat jen Rada pro televizní a rozhlasové vysílání, orgán, který byl k tomuto účelu oficielně vytvořen. Nikoliv tedy nějaké etické či jiné panely.

Y. Fetsyshkanyn 28.3.2017 8:09

No, nekupte to, za ty prachy :-))

http://forum24.cz/podil-v-agrofertu-v-hodnote-360-milionu-koupil-babis-za-25milionu-za-vlady-zemana/

Y. Fetsyshkanyn 28.3.2017 8:10

Podíl v Agrofertu v hodnotě 368 milionů za 2,5 milionu. Za vlády soudruha Zemana

Y. Fetsyshkanyn 28.3.2017 11:24

No a aby toho nebylo málo... O vyšetřování kauzy Čapí hnízdo se zajímají státní zástupci blízcí Babišovi... Bože, kde to žijeme...

http://forum24.cz/o-vysetrovani-kauzy-capi-hnizdo-se-zajimaji-statni-zastupci-blizci-babisovi/

S. Cesky 28.3.2017 7:41

ČT by měla vědět,že nás propaganda nebaví.V neděli se zase ten teplouš trefoval hodinu do Babiše a ten tam přitom nebyl..(Moravče,víš co se stalo? Don Pedro nepřijel-https://www.youtube.com/watch?v=EXgnrNvEZwo)..

Všichni víme,že jsou to bubliny vypouštěné emerickou PR agenturou socanů,která prohrála volby Clintonové a teď tedy prohraje i sockám.

P. Balcar 28.3.2017 0:14

No jestli Babiška nechtěl být v záři reflektorů a aby se mu novináři nehrabali v účtech, tak neměl lézt do politiky. Copak si nevšiml, že jak se propírají u politiků i řádově nižší čásky a nákupy, jako jsou poslanecké náhrady, nákupy bytů a nemovitostí, etc. ?

P. Čech 28.3.2017 8:49

Jo, jo, to je ta "volná soutěž politických stran". Pod pojmem "volná" je nutno rozumět všelijaké sviňárny, které se při ní používají jen proto, že je "volná" a nemá stanoveny žádné hranice morálky. Je nutno si totiž uvědomit, že do účtů politiků politikům nic není. Od toho zde máme orgány činné v trestním řízení a moc soudní. Politici v moci zákonodárné a výkonné mají ústavou jasně stanoveno, co mají dělat. Ani v Hlavě druhé, ani Hlavě třetí není nikde zmíněno, že by se politici v moci zákoodárné či výkonné měli zabývat "volnou soutěží politických stran" na půdě poslanecké sněmovny, senátu, ebo na půdě vlády. A o tom to všechno je. O Ústavě ČR. Volnou soutěží nechť se tito politici zabývají na půdě svých stran a hnutí a neotravují jí moc zákonodárnou a výkonnou.

m. kozák 27.3.2017 17:42

Dobrý ftip. Etický panel si jmenuje ředitel čt, platí ho z našich povinných poplatků a rada čt bude k přihlížet k závěrům. No kámoš kámoše přece nepotopí. A tuto nadutou sebranku musíme platit

J. Šimek 27.3.2017 17:48

Takže jste se usvědčil z toho, že jste jen sprostý blb, protože členství v Etickém panelu ČT je čestné a ne za prachy...

Z. Pacers 27.3.2017 18:37

Jestli je tady někdo blb, tak si to v první řadě Šimku ty.

J. Šimek 27.3.2017 18:40

Tykáním jste nic nevyvrátil, jen jste se přihlásil ke svému bolševictví, anonyme.

F. Navr8til 28.3.2017 9:05

Čest a Etický panek ČT jsou pojmy, které spolu vůbec nesouvisí.

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...