Diskuse k článku: Historický úspěch komunistů. Prohlédněte si povolební titulky novin

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 17
  • Poslední: 17.10.2012 1:54
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Kun 17.10.2012 1:54

ZASLOUŽÍ SI....

Zaslouží si blbéj národ něco jiného než komunistický bič ??

A. Reček 15.10.2012 18:58

Chce to klid.

Výsledek voleb není triumfem levice jako celku. Ten triumf byl před čtyřmi roky!  Ano, triumfálně se mohou cítit nyní komunisté, kterýn dali 100 tisíc hlasů ti, kteří minule volili socdemáky.  ČSSD se tváří sice skvěle vítězně, ale pozbyla více hlasů než ODS. No a komunisté veřejnosti budou muset ukázat, jak lépe rozvíjet tržní hospodářství v krajích, než to jak si vedla ČSSD nebo ODS !!  Tedy jak rozvíjet kapitalismus v 21 století. 

R. Hledík 15.10.2012 16:27

Opravdu

všem voličům pokrokových politických stran--KSČSSD --- ten jejich humánní režim upřímně přeji !! Dobrá práce přece zasluhuje odměnu.

M. Komárek 15.10.2012 15:59

všichni mluví o porážce pravice

ale na pozadí toho se skrývá jiný fakt - historická prohra ČSSD, ze které bude opět jen "béčko" komunistů. Příčin je hodně, obrovská korupce socialistů, nulové vize, ale především - socialisté nebyli schopni si vybudovat stálé voliče okolo středu. lovili stále jen ve vodách komunistů, tedy v žumpě národa. Teď se jim to vymstilo, ve volbách ztratili 0,5 mil hlasů!

L. Honajzer 15.10.2012 15:10

Komouše a čssd volilá tupá lůza.v

Z 8 mil.voličů jen 2,7 mil.hlupáku volilo KATASTROFU !!!!!!!!

Š. Apolen 15.10.2012 16:22

Re: Komouše a čssd volilá tupá lůza.v

Dnešní komunisté jsou přeci ti hodní :-))).To si lidé říkali i v roce 1946.Komunisté naslibovali tak jako slibují teď ,že se budou starat o "obyčejné" lidi.Tenkrát jim lidé uvěřili,obzvlášť když jim Fučík a jiní lhali,jak se mají v SSSR lidé dobře!Když dokonce věřil SSSR i president Beneš nebo G.B.Show,kterým ukázali Potěmkinovy vesnice,zapomněli pokud věděli o hladomoru z roku 1921 a mysleli,že v roce 1945 už umí skvěle hospodařit.Navíc komunista Stalin "vyhrál" válku.Že to bylo s masivní podporou USA,o tom se radši nemluvilo.Že Hitler po roce 1941 bojoval na třech frontách (SSSR,nálety RAF,Afrika corps),o tom také nemluvili.Že mu Británie ničila infrastrukturu,to přeci neplatí."Já chci druhou frontu"."Jestli pošlou nepřipravené vojsko,tak jako do Diepe,to mne nezajímá".

Dnes je internet největší nepřítel komunistů!Říká se:"Kdo má informace,má i moc"!

P. Min 15.10.2012 16:46

Re: Komouše a čssd volilá tupá lůza.v

Tupej jsi ty. A hodne.

Tady nenadavej, makocve, na lidi. Lidi chteji proste zit normalne. Pokud mas nakradeno, nebo kliku a delas ho*vo za velke penize, tak jo. Ale pokud ne, tak jsi totalni hlupak.  Protoze Topolankova a Necasova  vlady lidi primo hnali doleva. Jak zlodejnami, tak snahou, zase naplnit statni kasu k placeni vyhodnych zakazek jejich kmotru. To vlastne bylo i za prvni republiky. Proto komancove ziskali jak  v 48 a i dnes. Makovce. Lidem nenadavej, nadavej sobe, co jsi proti dnesnimu stavu udelal. Zvanit a blbe,  dovede kazdy.  Lidi kvuli tobe nebudou opet volit amaterske  zlodeje  a jina alternativa proste zatim neni. Vyspele zeme maji politiky sikovne, ti take sypoyu svym sponzorum, ale nikdo to nevymakne. Ceskym politikum je to fuk, hlavne ze jim to sype. A navic zastupy prastenych zenskych se dostavaji tam, kam nepatri. Viz Parkanova a Buresova a pod.

J. Čížek 15.10.2012 17:38

Re: Komouše a čssd volilá tupá lůza.v

Lidi chtějí žít normálně? Zavření jako dobytek v zadrátovaných hranicích, nepohodlné umístit do uranových dolů, znemožnit těm třídním nepřátelům studovat, ostatní pozavírat, to je to normálně, soudruhu?

P. Min 15.10.2012 18:29

Re: Komouše a čssd volilá tupá lůza.v

Re: Komouše a čssd volilá tupá lůza.vNo hele soudruhu. Mne tak laskave neoslovuj.

Ja nejasam, ale realita je.

Pokud se tyce tech dratu ? Svet uz neni bipolarni. Komancove ale pripeli tem ovcanum ve "vyslelych" zemich k jejich vysoke zivotni urovni. Tabor socializmu vlastne ted zmizel, az na vyjimky a co se deje ? Ti co na tom vyspelem zapade ovcanum prisypavali, ted si to berou zpet. Uz se neboji, ze by jejich stada koukala za plot. Pokud tomu neveris, podivej se nekam. Zjisits ledacos a ne hloupe papouchovat nejake Topolanky ci dalsi dareby. Na tom "vyspelejsim" zapade, drive za dratama : Mzdy 20 let temer ( krome manageru a pod) stoji, ceny narostly u nekterych komodit az o 150 %, viz na pr. zakladni prostredek ke vsemu, benzin. A tak se to zduvodnuje krizemi a pod.

Podivej se laskave na Cinu. Zadna embarga, sve je naopak. a jak se jim podarilo ukazat i USA zada ?

Za minuleho rezimu bylo embargo tottalni, vse museli "vymyslet" sami a pokud nekdo neco i vymyslel, spis to za par set $ prodal. Ale kradlo se tak jinak, snad semtam pytel cementu, az na veksl (coz ale byl hlavni zdroj cizich men), zelinare, rezniky ci sefu aotoopravaren. Zpitomneli ovcane komancove platili silene prispevky, porad museli byt na cele budovani svetlych zitrku. No a tak tu karu tahli skoro sami. Prazci akorat honili chapupy. Potoze to nikam uz evedlo. Proto ten Gorbacov jel na Island a s Reganem ci starym Busem si rekli dost.Problem v ech ruskych satelitech ? Lide. Opet lide. I byvalki komancove - ti prebehlici, cili ti co sli za vyhodami - ti a dalsi prazaci a prazske naplavy, vcetne brnenskych Sokoliku dokazali sr*t na lidi a jedou. To ale neni kapitalizmus dneska. Ktery moula by s tim, soudruhu vazeny, souhlasil ?

P. Min 15.10.2012 18:28

Re: Komouše a čssd volilá tupá lůza.v

No hele soudruhu. Mne tak laskave neoslovuj.

Ja nejasam, ale realita je.

Pokud se tyce tech dratu ? Svet uz neni bipolarni. Komancove ale pripeli tem ovcanum ve "vyslelych" zemich k jejich vysoke zivotni urovni.  Tabor socializmu vlastne ted zmizel, az na vyjimky a co se deje ? Ti co na tom vyspelem zapade ovcanum prisypavali, ted si to berou zpet. Uz se neboji, ze by jejich stada koukala za plot. Pokud tomu neveris, podivej se nekam. Zjisits ledacos a ne hloupe papouchovat nejake Topolanky ci dalsi dareby. Na tom "vyspelejsim" zapade, drive za dratama : Mzdy 20 let temer ( krome manageru a pod) stoji, ceny  narostly u nekterych komodit az o 150 %, viz na pr. zakladni prostredek ke vsemu, benzin.  A tak se to zduvodnuje krizemi a pod.

Podivej se laskave na Cinu. Zadna embarga, sve je naopak. a jak se jim podarilo ukazat i USA zada ?

Za minuleho rezimu bylo embargo tottalni, vse museli "vymyslet" sami a pokud nekdo neco i vymyslel, spis to za par set $ prodal.  Ale kradlo se tak jinak, snad semtam pytel cementu, az na veksl (coz ale byl hlavni zdroj cizich men), zelinare, rezniky ci sefu aotoopravaren. Zpitomneli ovcane komancove platili silene prispevky, porad museli byt na cele budovani svetlych zitrku. No a tak tu karu tahli skoro sami. Prazci akorat honili chapupy.  Potoze to nikam uz evedlo. Proto ten Gorbacov jel na Island a s Reganem ci starym Busem si rekli dost.Problem v ech ruskych satelitech  ? Lide. Opet lide. I byvalki komancove - ti prebehlici, cili ti co sli za vyhodami - ti a dalsi prazaci a prazske naplavy, vcetne brnenskych Sokoliku  dokazali sr*t na lidi a jedou. To ale neni kapitalizmus dneska. Ktery moula by s tim, soudruhu vazeny, souhlasil ?

j. jonáš 15.10.2012 18:36

Re: Komouše a čssd volilá tupá lůza.v

Takže lidi nebudou "opět volit amatérské zločince" a proto si zvolili zločince? Máte v tom chaos... Nicméně bych si o Vás nedovolil napsat, že jste tupý. Tuhle "přednost" svědčící o nedostatku slušné výchovy přenechávám voličům komunistů a nebo fašistů... :ú

F. Eliáš 15.10.2012 13:33

Vyhráli jsme?

Tak už zase nebude nutné pracovat, všichni se budeme mít dobře. Kdo se má líp než soused, tomu majetek znárodníme. Zase zřídíme Tuzexy a zavedeme bony. Žádanky o cestu do ciziny vyřídíme za mírný poplatek

N. Stojanov 15.10.2012 14:07

Re: Vyhráli jsme?

A dobře nám tak...

Š. Apolen 15.10.2012 15:53

Re: Vyhráli jsme?

V roce 1989 jsme byli poslední,kteří po krutém poznání,co jsou komunisté zač a že se od padesátých let nezměnili,jsme je poslali do pryč.Ale jenom trochu.Po poznání co je demokracie,že nelétají pečení holuby do úst,si prošli Poláci a Maďaři pokusem znovu pustit postkomunisty k moci.Rychle vystřízlivěli!Nás a Slováky to zase jako poslední čeká teď.Někdo se musí spálit dvakrát,než mu to dojde.Protože se nemusel a bylo lepší se o nic nestarat,tak bylo za komunistů líp.Také korigovali vzdělání,protože vzdělaný člověk se moc ptá!To oni nepotřebovali.Potřebovali dělníky,kteří budou vyrábět pro Rusáky!!!Navíc napůl zdarma,protože si Rusáci určili kurz rublu 10:1,zatímco dnes se nemůžou dostat na paritu s korunou!

J. Bartoš 15.10.2012 14:55

Re: Vyhráli jsme?

Zajímá mě, jestli ti komouši plánují znovu zavedení lidových milicí, ostnaté dráty kolem hranic, koncentráky a různé jiné vymoženosti komunistické totality. Ale to Filip ještě neprozradí.

Š. Apolen 15.10.2012 15:55

Re: Vyhráli jsme?

Uvidíme jestli opět nepřijdou se slučovacím sjezdem!!!

Š. Apolen 15.10.2012 16:24

Re: Vyhráli jsme?

Zase bude platit:"Vy budete dělat,jako že pracujete,my budeme dělat jako že vás platíme"?