Diskuse k článku: Účet za přechod na DVB-T2? Maximálně šest miliard, tvrdí radiokomunikace

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 28.1. 2016 11:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Kusák 28.1.2016 11:20

Jsem již v důchodu, ale musím konstatovat, že televize již delší dobu pro mě ztrácí na významu. Mizerné pořady, mizerná zpravodajství a filmy většinou nesledovatelné. Stupidních seriálů mám také plné zuby (čest pár výjimkám na ČT). Raději bych si přál spolehlivější a rychlejší internet, protože v tom vidím budoucnost. A tak jsem rozhodnut televizi odhlásit. Pokud to udělá většina, tak snad konečně tato hydra odumře.

J. Dřevojan 28.1.2016 7:47

Konecne padny duvod pro odhlaseni koncesionarskych poplatku.

P. Skřivan 28.1.2016 1:23

Část přijímačů je připravena. O přechodu jde ale mluvit až ve chvíli, kdy prodej nových přijímačů s DVB-T, bude zakázán, tj. nebude možné, abych si jako nový koupil přijímač vlastně starý a vyhodil tak peníze podobně, jako byl zakázán prodej TV pouze s analogovým tunerem v době přechodu na digitální vysílání. ... aneb, kdo ví, jaký je rozdíl mezi T a T2. :-) Řekl bych tak 0,1% těch, co chápou rozdíl mezi analogem a digitálem.

... a docela by mne zajímalo, jak by expert přesvědčil běžného diváka koukajícího se třeba na Novu, že je pro novou kvalitu přejít na T2. Jakou novou kvalitu ? ... že to má teoreticky víc teček na palec, byť podklad je stále stejné kvality, takže nikdo prakticky nepozná rozdíl ? Proč si kupovat T2 ? ... abych mohl mít další důležitý kanál typu Active TV ? :-)