Diskuse k článku: Bendl couvá, lidé by za opravy vodovodních přípojek nemuseli platit

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 6.4.2013 16:36
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Skupík 6.4.2013 16:36

Koho zatupuje Bendl???

J. Farda 6.4.2013 16:24

opravy přípojek

Ale opravdu, opravdu ti magoři z ODS dělají všechno pro svůj odchod na smetiště dějin! Pokud mi paměť slouží, ve vlastnictví provozovatele sítě je až dosud vše po vodoměrnou šachtu (u RD) nebo po poměrové měřidlo (u paneláku) ve vlastnictví provozovatele. To chce ten (exkladenský *lb) ptáků minister Bendl, aby si po poruše vodopřípojky objednal domkář opravu u provozovatele (např. Veolia) a pak držel vůči MěÚ záruku za rozkopaný povrch vozovky, kolikže dnes (?) vlastně let? A pokud se to jako vždy u nás ve výkopu slehne, bude reklamovat (nejdříve po předchozím zaplacení sankce správci komunikace za výmol) opravu vč. náhrady po zhotoviteli a sledovat, sám jsa dědouškem nad hrobem, nápravu na místě samu? Pchá! "A co daně, uhlíři, ani na příští rok je ještě nemáš zaplacené, že ne"! A opravdu nám nechcete a´la´ Sůl nad zlato" holit hlavy? Všici, Vy zuperparaziti zprava zleva, bohdá vyhynete, ale národ Vás, Vy chátro prodejná, prokletá a nectná, určitě přežije. Tečka.

S. Vor 6.4.2013 14:44

Nedivil bych se,kdyby vás za to někdo vynesl v zubech

nevím jak by to bylo realizovatelné na sídlištích,kde se jedná o docela hustou síť rozvodů a jako "přípojka" je navíc označena i hlavní roura o světlosti 300mm.Dělají to jenom proto,že všude je vodovodní síť stará, města nechtěly spolufinancovat,opravy se množí a tak jak je u vás zvykem,hodíte to na lidi.Je to váš dvacetiletý bordel.Jestli vodárenské společnosti kalkulují jen s údržbou a provozem na trase vodárna-úpravna-vodojem,tak tu vůbec nemusí být a zvládne to město.Potřebovali by dostat za uši.

P. Pruner 6.4.2013 11:36

to je ta agenda ODS pro voliče ?

Pan Bendl vystupuje jako agent vodárenských společností. Ty se při privatizaci zavázaly k určitým pracem a nyní to chtějí za pomoci zlobovaných politiků hodit na majitele domů a bytů, tj změnit púravidla hry v jejich prospěch. Jen tak mimochodem si porovnejme cenu vodného a stočného za socialismu a nyní a jaké jsou relace v jiných oborech.

Neustále hájí předložený návrh,naposled jsem ho slyšel ráno v televizi při diskusi s píSeidlovou. Nyní zde čtu o kompromisu - to znamená, že se bude snažit uhájit maximum z požadavků vodárenských firem.

Nechápu ODS proč vymýšlí nějakou agendu na přilákání voličů a toto je tedy jejich první konkrétní opatření ? Vypadá to spíše, že už ODSka politickou práci vzdala a snaží se jen po zbytek volebního období zavděčit určitým lidem - někdo by to formuloval ostřeji.

M. Růžička 6.4.2013 10:53

vodovodní řad

p.Bendl si myslí,že by občan,který platí za vodné a stočné tisíckrát vyšší cenu od roku 89 si má navíc ještě kromě vlastní přípojky k vodoměru hradit potrubí od vodárny,v případě závady ,to je jako,aby si motorista hradil ještě opravu ropovodu ze Sibiře.Opravdu kvalifikovaný člověk,který je na svém místě.Stát zadarmo předal vodovody a kanalizace do soukromých rukou či zahr.společností,ti vydělávají nekřesťanské peníze za vodné a stočné,aniž by investovali do vodovodní sítě.Vše jako vždy zaplatí občan. a splolečnost si vyplatí vysoké nezasloužené mzdy a dividendy včetně všimného tomu,kdo tento systém nechal schválit nějakým příspěvkem na volební kampaň.

J. Fohler 6.4.2013 8:57

Pro koho pracuje

Evidentní snaha okrást voliče a přihrát jejich peníze soukromým firmám.

Proč a za co?

Bude další úbytek voličů ODS,strana převlečených komunistů konečně zanikne.