Diskuse k článku: Spor o dřevo se dramatizuje

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 6.6.2007 13:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
6.6.2007 11:51

Lidovky jsou hlásná trouba modréch šibalů a čuňáckýho ksindlu

Vážení přátelé, zatímco Lidovky dávají prostor pouze americkým vlezdoprdelkům typu rezaté Vlastičky, pomateného Knížete, pantáty Tunela a křivou hubu Vondry, vyvážený článek pod který by se mohlo podepsat 90% národa nezveřejní:

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/lubomir-zaoralek.php?itemid=904

6.6.2007 13:15

Re: Lidovky jsou hlásná trouba modréch šibalů a čuňáckýho ksindlu

Zato ty tady bleješ pořád stejný nesmysly, magore!

6.6.2007 11:37

Lesy

Major Terazky by povedal: "popílit, všetko popílit - na čo sú ludiam lesy"?

6.6.2007 11:09

Proč "naši" mocní nechtějí USA: NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Tajná Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich SPOLEHLIVÝMI vládními strukturami dnešní ČR!!! UVEDENO JMENOVITĚ!!! (Prosím o INTENZIVNÍ šíření!!

Proč "naši" mocní nechtějí USA: NEJVYŠŠÍ VLÁDNÍ KRIMINALITA: Tajná Zpráva o masovém rozkradení českého národního majetku komunistickým KGB, GRU a jejich SPOLEHLIVÝMI vládními strukturami dnešní ČR!!! UVEDENO JMENOVITĚ!!! (Prosím o INTENZIVNÍ šíření!!!!!!!) http://www.cibulka.net/petr/index.php?akce=statistika      

PO 18-TI LETECH "SAMETOVÉ REVOLUCE" PŘEKVAPENÍ JEN PRO NELÉČITELNÉ POLITICKÉ HLUPÁKY, ANEBO DOBŘE PLACENÉ ČESKÉ NOVINÁŘE V CIZÍCH SLUŽBÁCH: Nejdůležitější polistopadoví "revoluční" ministři - vnitra a obrany - pracovali pro StB (KGB, GRU...)!!!

http://www.cibulka.net/petr/search.php?rstext=all-phpRS-all&rstema=13