Neděle 16. června 2024, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Novým předsedou Sdružení pro internetový rozvoj je Hanák z Mafry

Média

  17:36
PRAHA - Novým předsedou Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) se stal Michal Hanák ze společnosti Mafra, místopředsedy budou Ivan Mikula (Seznam.cz) a Martin Šebesta (OMD Czech). Ze svých členů je v pondělí zvolila výkonná rada SPIR. Sdružení, které zastupuje internetové vydavatele, obchodníky a agentury, o tom informovalo v tiskové zprávě.

Michal Hanák. foto: MAFRA

Hanák v čele Sdružení pro internetový rozvoj vystřídal Jána Simkaniče z firmy Internet Info. Nový předseda se chce zaměřit především na posílení jednotného výzkumu měření návštěvnosti a sociodemografického profilu návštěvníků internetu NetMonitor. „Netmonitor je pro všechny české hráče na trhu jednotnou měnou, proto chceme zviditelňovat jeho přednosti jako jediného auditovaného průzkumu návštěvnosti internetu,“ uvedl Hanák. Chce se věnovat i spolupráci s ostatními profesními organizacemi, státní správou a zákonodárci.

Nynější výkonná rada byla zvolena na valné hromadě SPIR v polovině května. Jejími novými členy se stali Martin Picek z agentury Mindshare a ředitel pro strategii a rozvoj Jaroslav Kábele.

Sdružení pro internetový rozvoj je profesní sdružení působící v oblasti internetu od roku 2000. V současné době jej tvoří bezmála pět desítek členů. Vedle provozování jednotného výzkumu návštěvnosti a sociodemografického profilu návštěvníků internetu NetMonitor realizuje projekt monitoringu internetové reklamy AdMonitoring, analýzy zásahu reklamních kampaní AdAudit a odbornou konferenci o internetovém marketingu IAC.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!