Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius
130 let

Lidovky.cz

Prima spustí v dubnu nový kanál. Zaměří se na zahraniční kriminální seriály

Média

  13:07
PRAHA - Televize Prima spustí v neděli 2. dubna svůj osmý televizní kanál nazvaný Prima Krimi. Bezplatný program bude zaměřený na zahraniční seriály s kriminální tématikou. Část obsahu převezme ze stanice Prima Love. Uvedli to v pátek zástupci společnosti v tiskové zprávě.
(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek) foto: Reprofoto

Vysílání nového kanálu Prima Krimi zajistí třetí digitální multiplex Czech Digital Group, satelitní provozovatelé, kabeloví operátoři včetně UPC a internetové televize O2 TV nebo T-Mobile TV.

„Od Prima Krimi si slibujeme větší tematickou rozmanitost našich kanálů a především nárůst podílu divácké sledovanosti skupina Prima, protože cílíme na širokou diváckou skupinu,“ uvedl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Vysílání zahájí filmem Kráska a zvíře IV. První večer nabídne thriller Dívka ve vlaku. Na programu jsou seriály jako Odpadlík, Vraždy v Midsomeru, Myšlenky zločince, Policie New York, Sběratelé kostí nebo nově American Crime Story: Versace.

Nový kanál převezme část obsahu z Prima Love

Stávající tematický kanál Prima Love se vrátí především k odpočinkové tvorbě pro ženy, zaměří se na romantické seriály, filmy a telenovely.

Mall Group letos spustí internetovou televizi. Povedou ji lidé ze Streamu

Prima v tuzemsku vysílá kanály Prima Family, Max, Love, Cool, Zoom a pro zákazníky Skylinku skupina vysílá kanál s posunutým programem Prima +1 a kanál Prima Plus, jehož vysílání je šířeno na Slovensku.

Prima v roce 2016 zvýšila zisk po zdanění o 61 procent na 481,4 milionu korun. Tržby stouply o víc než sedm procent na téměř tři miliardy korun. Prima je druhá nejsledovanější komerční televizní skupina za Novou. Televize jsou největším reklamním mediatypem s podílem zhruba 45 procent na celkových inzertních výdajích v Česku.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!