Neděle 23. června 2024, svátek má Zdeňka
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Rudolf Hrušínský nejstarší byl psychopatický fašista!

Média

  14:21
Rudolf Hrušínský nejstarší byl smrtí a zpopelňováním posedlý psychopat, který vyvraždil svoji rodinu a inklinoval k fašismu. Jeho bývalý kolega Petr Čepek měl syfilis a v jeho posledním stadiu byl dementní. Sklepák Tomáš Hanák má zase AIDS. Docela slušná nálož, co říkáte? Co na tom, že jde jen o jejich role ve filmech Spalovač mrtvol, Petrolejové lampy a Kopytem sem, kopytem tam.

Rudolf Hrušínský ve filmu Spalovač mrtvol. foto: ČTK

Herečka Dana Morávková zase strávila "Noc ve vězení!", jak s nezbytným vykřičníkem hlásá z titulní strany Aha! Uvnitř se člověk sice dočte, že Morávková byla ve vězení jen v rámci své role v jednom z nováckých seriálů, ale co. Na titulce čtete, že se jedná o Morávkovou a to by bylo, aby vás její pohnutý osud nepřinutil ke koupi deníku.

V bulváru je to vcelku obvyklý postup: když nemají žádné zajímavé zprávy, zeptají se v dané televizi, nebo scénáristů některého ze seriálů, co se bude dít dál. Pak se napíše "šokující" text a spokojeni jsou všichni: vydavatelé bulváru, který se prodává, i zástupci televize vysílající seriál, protože má o reklamu postaráno. A zřejmě i naivní čtenáři, kteří si mohou po zakoupení a prolistování plátku vydechnout, že to vše bylo jen jako. Tak bacha: V New Yorku řádí King Kong, sir Anthony Hopkins žere lidi a Val Kilmer je ve skutečnosti domněle zesnulý zpěvák The Doors Jim Morrison.

Ovšem není divu, že dnes Aha! sáhlo po tomto laciném triku. Kde totiž nic není, ani smrt nebere, tím méně pak bulvár. Leoš Mareš kupodivu oslavil páté narozeniny svého syna a herec Pavel Kříž tančí i přesto, že má cukrovku (Aha!). Jiří Langmajer si bude muset zopakovat operaci páteře, protože mu praskly šrouby, Livia Klausová v Kuvajtu "poprvé chovala hada", manželka devětadevadesátiletého režiséra Otakara Vávry říká: "Opijeme se spolu a máme to hezký" a "Noid hrál v paruce z Hůlkových vlasů" (vše Blesk).

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!