Diskuse k článku: Jste lhář a zloděj, pustil se Kalousek do Babiše. Nakradl jste miliardy, oponoval ministr financí

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 73
  • Poslední: 12.7.2015 1:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Šimáček 11.7.2015 19:50

Ve sněmovně by se měly povolit alespoň krátké střelné zbraně. Je to sice divadýlko, ale třeba se někdo v zápalu hry i trefí.

P. Ritter 11.7.2015 8:18

Je zajímavé, jak se všichni ti zarputilí "pseudopravičáci" nenávistně, vztekle a zuřivě pustili do Babiše a přitom úplně zapomněli na PPPD  (První Přikázání Pravicového Diskutéra) - "kritika podnikatelů je nepřípustná a svatou povinností každého pravicového diskutéra jest takové kritiky označovati za soudruhy, spílati jim a jejich kritika označovati za bolševickou zášť,  nenávist a závist vůči vzdělaným, schopným a úspěšný".

Je smutné, že přátelům z tábora pravicových diskutérům musím připomínat jejich povinnosti. Pravicový diskutér se přece nemůže zastávat jenom velkotunelářů jako je třeba Řebíček, Kožený nebo Smetka, měl by se se přece zastávat i velkopodnikatelů typu Babiše, kteří nekradou.

V. Komárek 11.7.2015 9:45

Pravičák si žádá více Kožených Řebíčků atd.  Já by zase řekl, škoda že tady není více Babišů!!!  Kéž by byli všichni ti "podnikatelé" jako Babiš.  Nejsem jeho moc velký příznivec, ale zatím mu fandím.

J. Navrátil 11.7.2015 7:42

Když byla před 20ti lety ta privatizace = rozdávání socialistického vlastnictví všech jen 10ti% obyvatel, tak novináři vyčítali V.Klausovi, že zahájil mariáš bez stanovení pravidel (zákonů). Odpověděl : nejdříve rychle státní majetek rozdat novým vlastníkům ( vpodstatě bývalým komunistům ) , zákony až potom...potom kdy ? A najednou jsem v r. 1998 zírak v Liberci na štít velkého domu, kde vivěsil někdo  5x5 metrů velký transparent : "Neplaťte daně". (!) Zíral jsem jako mnoho jiných. To byl den D = konec té zdravé demokratické poctivé ekonomice.

V. Komárek 11.7.2015 9:50

Však W. Komárek říkal s jakými názory šel Klaus do "privatizace". Kraďte tunelujte okrádejte, hlavně ať nic nezůstane státní!!! Tak se na tu jeho výzvu vrhli kom. pohlaváři, estébáci veksláci a jiná havěť co měla přístup ke st. majetku.

Š. Apolen 12.7.2015 1:20

Poslední větou jste V. Komárku vystihl hlavní problém privatizace. Že privatizovali ti, kteří kradli už za socíku. Aby si zprivatizované zajistili, dostali své  "bílé koně " do politiky, (jako třeba Iva Svobodu přímo na ministerstvo financí), do policie a na soudy. Dobrý příklad je MUDr. Rath. Když na jeho zlodějnách pracovalo málo lidí, kteří hned vše nevyslepičili svým nadřízeným, chytili ho s miliony v krabici. Neměl kdo mu dát echo.

J. Vintr 11.7.2015 1:36

I když má Kalousek určitě na hlavě taky pořádnou hroudu másla, v tomhle má stoprocentně pravdu. Úspěšné podnikání pana Babiše spočívá v tom, že dobře využil svých styků a postavení v bolševickém režimu k výhodnému zprivatizování firem a teď dojí erární kasu dotacemi. To, že takzvaně platí daně, je jen vracení malé části toho, co z eráru vytáhl.

V. Komárek 11.7.2015 7:36

Však nevím co se ODS a TOP nelíbí  na Babišovi? Vždyť vždy se zastávali takových bohatých a úspěšných lidí!!! Najednou už né? Já vím jím se spíše líbili ti Kožení Řebíčci Pitři Krejčíři atd.  asi přispívali do str. kasy ODS. Z Babiše nemají nic!!! Ten jím nedá nic spíše je někam nakope!!! A tak to je správné a tak to má být!!!

J. Navrátil 11.7.2015 7:55

To, že využil velkou privatizaci v devadesátých letech pan Babiš nebo pan YX, nebo Lojza Hopsahejsa,  je zcela jedno.  Rozebrání velkého státného bohatství z dob socializmu se povedlo půl milionúm osob, legálně, tedy všichni co nahrabali majetky, více-méně legálně, si opatřili neprůstřelná nabývací razítka a během 20ti let stále každý nový vlastník transformoval a převáděl a prodával a reorganizoval a ... a prostě se získaným majetkem manipuloval tak ( i 50x ),  že dnes každý už má majetek "poctivý", nic nikdy nebylo ukradeno. Dnes se chytají novou policií jen zloději čerství.

P. Ritter 11.7.2015 0:46

Je poučné číst podobné diskuse. Pravicoví přívrženci Miroslava Kalouska na nich názorně předvádějí svou diskutérskou impotenci a  z ní vyplývající naprosto nezvládnutelnou slovní agresivitu.

Protože nemají žádná fakta pro doložení svých často bizarních tvrzení a vlastně ani nemají schopnosti diskutovat, tak okamžitě přecházejí do osobních útoků, nadávek, urážek a zoufalého breptání dávno vyčichlých frází z divokých devadesátých let.Někdy je mi pravičáků až líto - tak moc by něco chtěli dokázat a pořád se jim to nedaří.  Trochu mi připomínají Járu Cimrmana.

P. Jordán 11.7.2015 7:05

Ta impotence je v tom případě oboustranná, jste stejný. Nemáte žádná fakta a důkazy, pouze bizarní tvrzení. Fakta jsou v této diskuzi pouze tato: Kalouskovi zatím nikdo žádné ukradené miliardy nedokázal. Babiš jako nomenklaturní kádr, člen KSČ a STB (soud, kdy mu nevinnost dosvědčují dva jiní členové STB je na pováženou), výhodně privatizoval a dnes čerpá několik miliard dotací ročně. Toto naopak Babišovi dokázano je. To jsou fakta.

V. Komárek 11.7.2015 7:44

Kalousek byl taky členem nomenklaturního kádru, protože byl až do r. 89 členem Národní fronty společně s KSČ!!! Lidovci to byli takové komunistické béčko!!!

 Kalouskovi nejde nic prokázat u něho platí to jeho 11 přikázání NEPROKÁŽEŠ. Možná, že za pár let až nebude v politice se něco najde. Až nebude mít za sebou policii a hlavně soudy!!! Možná, že by stačilo aby se jen nedostal do parlamentu a nevztahovala se na něho imunita. Škoda, že jsou lidé pořád takoví hluší slepí a hloupí, že takového šmejda pořád ještě volí!!!

P. Broda 11.7.2015 8:09

Přesné

P. Ritter 11.7.2015 8:33

Nemáte moc velké nároky na přesnost, protože vám stačí jenom to, že si notujete s vaším pravicovým soukmenovcem, který neuvedl žádné argumenty, jen bez důkazu mumlal jakési podezření o tom, že Babiš byl v KSČ a StB, díky tomu se dostal k podnikání a "nes čerpá několik miliard dotací ročně" - zase bez konkrétních důkazů.

V podstatě to není nic jiného než drby, kterými pisatel předvádí "závis a nenávist vůči schopnému a úspěšnému podnikateli", jak vy pravičáci píšete, když se někdo otře třeba o vašeho Koženého,  který se dostal k "podnikání" hlavně díky systému, který zavedl váš guru Václav Klaus a SKUTEČNĚ UKRADL 16 MILIARD, JAK POTVRDIL I SOUD.

http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/kozeny-s-vostrym-dostali-deset-let

Vy pravičáci to máte pomotané - když Kožený převedl miliardy do zahraničí, tak jste spolu s Klausem plakali, že Koženého "vyštvala česká závist". Dnes nadáváte Babišovi, který nic neukradl. Ovšem vy jste přímo studnicí podobných nelogičností.

V. Hák 11.7.2015 8:56

vy jste prostě kecal,a já rozhodně nejsem fanda politiků typu Klaus či Zeman.Ale p.Babiš je v takovém střetu zájmů,že v každé normální zemi by to bylo neobhajitelné.Vy kritizujete Klause či Kalouska( nebo kohokoliv kdo vás napadne( za to že přihrával kšefty svým kamarádům a to že Babiš si přihrává prostřednictvím vstupu do politiky sám sobe vám nevadí.Jak jsem psal už na začátku,kecáte jako komunista.

P. Ritter 11.7.2015 11:11

Napíšu vám to hezky česky pravičácky - "z vás je cítit komunistická závist a nenávist vůči schopným a úspěšným. Kdybyste se byl líp učil, kdybyste něco uměl a kdybyste něco uměl, mohl jste být na Babišově místě vy a ostatní by záviděli vám. Tak buďte rád, že nic nemáte a nic neznamenáte, aspoň vám nikdo nebude nic závidět!".

V. Hák 11.7.2015 12:41

Já vám to zas napíšu po svém.Jste trapný kecal,já nemám nikomu proč co závidět,od r.94 provozuji vlastní bus firmu díky tomu jsem projel kromě Portugalska a Finska celou civilizovanou Evropu.A co se týče učení,já jsem pane končil školu už hodně dávno s vyznamenáním,ale díky politické angažovanosti rodičů jsem nesměl na žádnou školu s maturitou.A že vy si o mě myslíte,že nic nemám a nic neznamenám mě opravdu trápí asi jako počet kaktusů na nevadské poušti.A znovu opakuji jste kecal.

P. Broda 11.7.2015 10:27

Podezření že Babiš byl v KSČ ? To si děláte stranu? Babiš pochází ze stejné partičky jako Klaus. Prominentní komunistická zlatá mládež. NA pravici si jen hrají.  Jde jim o moc a peníze. Stbák byl dokonce jak je při jeho hlouposti známé to i jednou přiznal když tvrdil že byli dvě STB skupiny. A ti hodní chránili ekonomické zájmy ČSSR. 

http://neviditelnypes.lidovky.cz/samanovo-doupe-nesiem-vam-materialy-na-pana-buresa-fs9-/p_doupe.aspx?c=A150623_183405_p_doupe_wag

O způsobu podnikání pana Babiše toho bylo napsáno a odvysíláno spoustu.  Že to je podrazák a křivák je  jasné snad všem. Neváhal používat bílé koně a dojí český stát jek nikdo jiný.  Politiky ovládal a loboval a když se konečně začalo něco dít aby takoví jako on nemohli ovládat politiky tak uplatil voliče sliby a koblihami. Ostatně i to není z jeho hlavy . Tuhle Zkratku vymyslel před ním Bárta! 

 A na závěr ti můžu říci že ten co ne tady dlouhou dobu zná tak mne za pravičáka nemůže považovat! Třeba pan Komárek.  :)

V. Hák 11.7.2015 8:49

souhlas

J. Esterka 10.7.2015 23:21

Hádají se o nic! Koalice má většinu, takže to stejně projde a Kalousek i s Fialou kolem sebe mohou kopat jak chtějí. Už se samozřejmě na to těším, jak budou mít protáhlé nosy, až se zákon schválí... Registrační pokladny chce 80 procent národa českého. Měly tu být už před 25 lety! Normální podnikatelé si koupí pokladnu, mají připojení na internet, protože mají platby platebními kartami a protože normálně vedou účetnictví, sklad a dělají inventury, tak nebudou mít s ničím problém. A ti nepoctiví? Ti nech zkrachují a hned! A hádejte za které křičí ten super ekonom Kalousek s Fialou? Vzpomeňte si na ně při příštích volbách! Jsou to oba darebáci, co podporují zlodějinu a nepoctivost. A to, prosím, nejsem levicový volič. Ani náhodou! To říkám jenom proto, aby mi nebylo nadáváno do komunistů...

P. Mach 11.7.2015 0:02

Žvaníš hovadiny. Agent bureš sám patří mezi největší zloděje a tuneláře. Registrační pokladny nic neřeší, akorát zvýší náklady a administrativu drobným podnikatelům, velké zlodějské ryby jako bureš a socanská verbeš z toho mají leda srandu.

P. Ritter 11.7.2015 0:28

Blábolením, lhaním, nadáváním a urážkami se jenom shazujete a nikoho nepřesvědčíte o tom, že něco z vašich lží skrývá aspoň malé zrnko pravdy.

Kdybyste měl nějaké důkazy pro své tvrzení, tak byste je uvedl. Ale toho se asi nedočkáme.

P. Mach 11.7.2015 20:07

Fakta ti nejdou pod nos smrade, co.  Nemusíš s tím souhlasti, nemusí se ti to líbit ale to je tak jediné co s tím můžeš dělat.

P. Ritter 10.7.2015 21:44

KALOUSEK je osudem pronásledovaný loser,  kterému se nic nedaří a na co sáhne, to zkazí. Proto ho pravičáci obdivují a kdokoliv se o něj v diskusi opře, tak to od pravičáků pořádně schytá,

BABIŠ je úspěšný. daří se mu v podnikání i v politice a proto ho pravičáci nenávídí a kdokoliv ho v diskusi pochválí, tak to od pravičáků pořádně schytá.

To jsou paradoxy!

V. Komárek 10.7.2015 20:58

kkt. Kalousek zase v PS řádil jak sprostý arogantní uragán!!!

 Kolik mil. mu museli nasypat do igelitky,  ti jeho kmotři aby se pokusil zastavit stůj co stůj EET. Někdo se tady bojí EET jako čert kříže!!! Proč asi???

P. Broda 10.7.2015 21:25

Já to otočím kolik sypou dotačníci aby zlikvidovali malé podnikatele Babišovi? Nebo mu jde o jeho plán? myslím že malé a střední podnikatele mezi kmotry můžeš cpát jen ty. Protože jestli je někdo kmotr tak Babiš!

J. Esterka 10.7.2015 23:23

Výše píšu, že nikdo malé podnikatele nelikviduje. Malý podnikatel si koupí za 5 000,- Kč pokladnu a tu si odepíše z daní. Tak o co jde? Jak se zlikviduje? Čím? Kdo? prosím o odpověď.

P. Mach 11.7.2015 0:05

To, že ty něco píšeš naprosto nic neznamená. Je evidentní, že víš ho\/no.

P. Ritter 11.7.2015 0:35

Urážky a tupá vulgarita nejsou důkazem toho, že něčemu rozumíte a dokážete o tom rozumně diskutovat.

P. Broda 11.7.2015 8:02

Celý systém a jeho správa vyjde více než výběr. Je to zvýšení byrokracie a není to narovnání jak tvrdí protože se bude jednat o úzkou skupinu podnikatelů.  To mi na tom vadí. 

  Já bych hospodu v dnešní době nechtěl a ni náhodou. Ale mám pár kamarádů co v ní pracují (vaří )nebo ji vlastní. Po zákazu kouření a po zavedení pokladen jich spousta skončí a ti co zbudou budou muset jít s cenami nahoru. To mám potvrzeno. Jelikož do hospody chodím jednou měsíčně tak mi to nevadí. Vadí mi že spousta lidí myslím tím personálu, který platí daně stejně jako každý druhý skončí na pracáku. A že se rozroste státní aparát který ve finále bude k ničemu. Už tak hospody živoří . Přičemž skuteční zločinci jsou lidé typu Babiš. Ti sice platí daně. Ale jak správně Kalousek podotkl že ve finále vysají ze státního rozpočtu mnohem více než do něj dají to nemluvím o dalších pijavicích na státním rozpočtu.

  Ten kdo mluví o narovnání podmínek a žije z dotací je u mne pijavice nic více nic méně.

Najdete na Lidovky.cz