Pondělí 27. května 2024, svátek má Valdemar
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Vařit v TV bude i Halina, Iveta ulovila dalšího nešťastníka

Média

  9:25
Je v této zemi ještě vůbec někdo, kdo se před lety mihl na divadelním jevišti a poté by nevařil v nějaké televizní kuchařské show? Patrně ne, kdyby přeci jenom ano, má teď šanci. S "naprosto originálním" typem pořadu teď totiž přichází jedna soukromá televizní stanice, jejíž manažer je Janis Sidovský.

Herec Miroslav Šimůnek. foto: ČTK

Ten v tiskové zprávě zaslané médiím uvádí, že v novém pořadu bude vařit i Halina Pawlowská. O vítězství v kuchařské soutěži se budou ucházet zpěváci versus zpěvačky, manželé a manželky, rosničky a věštci, krásky a byznysmeni a Češi a Slováci. A seznam netradičních účinkujících bere dech: Dara Rolins, Ilona Csáková, Monika Absolonová, Ondřej Hejma, Andrea Verešová, Robert Vano, Eva Decastelo, Pavel Vítek, Jitka Zelenková, Tina Pletánková, Diana Kobzanová, Tomio Okamura, Dalibor Gondík, Alena Zárybnická, Josef Karas, Hana Gregorová, Luděk Sobota a další. Tak mám pocit, že tady už k dokonalosti chybí jen nějaká pornohvězda a jednička českého šoubyznysu Iveta Bartošová.

Když už jsme u blonďaté slavice - ta si své v televizním pořadu odvařila docela nedávno a tak teď má jiné starosti. A podle deníku Aha! se už stačila otřepat ze svého rozchodu s Jiřím Pomeje a sehnala si náhradu. A jak je pro Ivetu obvyklé, není to nikdo menší než princ z pohádky. Konkrétně je to představitel Honzy z pohádky Z pekla štěstí - Miroslav Šimůnek. A jejich románek prý dospěl tak daleko, že už milý Miroslav u Ivety pravidelně přespává. Takže se máme zase na co těšit.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!