Pondělí 11. prosince 2023, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Lze vyřešit uprchlickou krizi?

Podle komentátora Johna Lloyda uprchlická vlna z Afriky a Blízkého východu je horší než ukrajinská nebo řecká krize. V případě Řecka i Ukrajiny totiž Evropa ví, co má dělat, stačí se domluvit a odhodlat. Řešení uprchlické krize prý ale žádné neexistuje. Co o imigrační politice EU, případně Česka, soudí a co doporučují přední čeští ekonomové, pedagogové a analytici?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Krejčí 336

30. 4. 2015 13:56
Italská mafie

je pravděpodobně hlavním strůjcem tohoto migračního průšvihu. Své lidi má i v nejvyšších kruzích italské politiky, kteří agitují za podporu od EU a migrační kvóty, které jí zajistí další zisky za přepravu ubožáků. Italie stejně jako Řecko není schopná racionálních opatření a proto nejprve je třeba odmítnout kvóty stejně jako rozptylování tisíců běženců po celé Evropě. Když si je do Italie nechají od darebáků navozit, a´t se o ně taky postaeají sami, vychytralí jižané.

0 0
možnosti

Dank

2. 5. 2015 10:15
Re: Italská mafie

Jste úplně mimo mísu. Většina migrantů nechce zůstat v Itálii, ale dostat se dál na sever! Itálie a Řecko mají dlouhá pobřeží a jsou prostě nejblíže k severní Africe. Rádo se vám zapomíná třeba na fakt, že Italská hranice je naše hranice, protože jsme v Schengenském prostoru, že? Tyhle čecháčkovské maloměštácké názory jsou genialní: hurá do EU, budeme mít peníze ze západu! A ejhle, jakmile je tu nějaké negativum společného evropského prostoru, tak se hned distancujeme od 'zlého Bruselu' jižních darebáků atp... Jako kdyby se nás to netýkalo! Dokonalé, tímto přístupem se určitě dostaneme daleko...

0 0
možnosti