Středa 31. května 2023, svátek má Kamila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Jak nezničit Evropskou unii

Téměř žádný evropský politik se nezajímá o potřeby občanů, ani neřeší problém bezpečnosti. Je však třeba jednat tak, aby brexit, grexit ani czexit neznamenal exit(us) unie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P. Maleček

Považovat Rusko za evropskou zemi je sebevražda.

Můj ty Tondo. další věrozvěst tvrdící, že Rusko je nositel evropských společenských principů, tedy úcty k právu, lidským svobodám a demokratickým principům. A oddělení církve od světské moci. Neplatí to už z genetických principů, kdy Rus je víc mixem genů středo a jihoasijských nájezdníků než evropských národů. S náboženstvím sice vzývajícím Krista, ale vnucující svůj vliv na civilní život stejně jako islám (i ten komunismus byl svým způsobem druh islámu jen s bohem ne na nebi, ale v podobě generálního tajemníka).

Rusko je klasická středoasijská despocie, jen maskovaná formálně demokratickým získáváním moci volbami. Tedy s minimem lidských svobod, likvidací opozice a expanzní agresivitou, jak předvádí vůči svým sousedům. Ve velkém "rozletu" minimálně zpět do svých držav ve střední Evropě jí brání jen ono proto Rusy tak nenáviděné NATO. Ta současná EU je spíš rejdištěm ruských agentů rozkládajících spolupráci evropských demokratických zemí. Proto je nutné EU buď brutálně zreformovat neb

0/0
1.7.2016 3:39

J. Poděbradský

Re: Považovat Malečka za civilizovaného člověka?

Tebe taky považovali za civilizovaného dokud si něco nenapsal!

0/0
2.7.2016 8:28