Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Jak ochránit politiky před drony? Česká policie se připravuje.

Dálkově řízená letadélka jsou dostupnější. Tuzemské bezpečnostní složky se připravují na možnost, že by tuto sofistikovanou zbraň zneužily teroristické organizace k útokům na civilní cíle. ČESKÁ POZICE získala materiál, který odhaluje některé podrobnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Odpověď je stručná-

z našich žádný.

0/0
23.9.2014 17:43
Foto

Pavel Šefl

Chránit politiky před drony?

Chápu dobře, že policie a další bezpečnostní složky (tak je to ostatně v každém státě na světě) mají za úkol chránit státní činitele (nikoli politiky obecně) před teroristickými útoky. A drony se, samozřejmě, mohou stát prostředkem takového útoku. Je také samozřejmé a chvályhodné, že se bezpečnostní složky státu zabývají otázkami, jak chráněné osoby účinně ochránit před útoky vedenými novými technickými prostředky (a drony nejsou jediná technická novinka přinášející nové hrozby (jen je módní o ní mluvit a psát)).

Škoda každého života zmařeného teroristickým útokem! Každý občan naší země si zaslouží být chráněn před terorismem (ne jen politici)! Jen mě napadla kacířská myšlenka. Kolik je asi u nás politiků, jejichž ztráta v důsledku teroristického útoku, by vážněji narušila chod naší země a ohrozila její strategické zájmy?

0/0
23.9.2014 15:49