Středa 4. října 2023, svátek má František
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Jedinou jistotou letošního roku je nejistota

Začátek letošního roku je zatím nejen v Česku, ale i v celém světě poznamenán vyrovnáváním se s další vlnou koronavirové pandemie a jejím utlumováním díky vakcinaci. Spolupracovník LN Jan Macháček se ptá: Co očekáváte od letošního roku? Budou se po sto letech opakovat „roaring twenties“?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

14. 1. 2021 7:57

Rampantni kapitalismus dostal v 2020 po usiskach, a to po zasluze. Jo chlapci, nic neroste do nebe ani ten globalni svincik a porusovani prirodnich / biologickych zakonu vede zakonite pouze k pr*seru. viz Covid 19 a predtim varovani od SARS, MARS atd ....;-)

0 0
možnosti

P19e44t10r 79Č12e68c28h

10. 1. 2021 8:20

Nejistota, pane Macháčku? Ale, ale! Jedinou jistotou, kterou lidé mají je skutečnost, že jednou musí zemřít.Žádná jiná jistota neexistuje, ať socani tvrdí cokoliv jiného. Jen hloupí lidé podléhají žvástům o nějakých jistotách. A socani z toho tyjí. Všelijaké kecy politiků, hlouposti , uveřejňované v novinách či plácané v rozhlase či v televizi, vydávané a slibované jako jistoty jsou jen volnou soutěží politických stran s cílem ovládnutí občanů. O nic jiného nejde a hloupá část veřejnosti tomu podléhá.To je jedna z věcí, kterou by si měli všichni uvědomit a ne sedat na lep těm, kdo slibují světlé zítřky. Každý sám je totiž svého štěstí strůjcem!

0 0
možnosti