Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Podílejí se Němci na americké „dronové válce“?

Vyšetřovací výbor Spolkového sněmu zjišťuje, zda v programu cílené likvidace teroristů pomocí bezpilotních letounů hrají klíčovou roli americké základny na německém území.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

V.Hricák

3. 9. 2014 6:40
Paní Lizcová,

to máte tak.Zapojíte se do nějakého paktu a dáte souhlas s umístěním vojenské základny na svém území.Co čekáte pak?Že američané nechají otevřená vrata,jako v supermarketu?A pak se asi nikdy nedozvíte,co se za těmi vraty skutečně děje.My jsme spíš tušili,že u nás měli sověti ve své době umístěné rakety s jadernými hlavicemi a němci už dneska ví,že jejich "spojenci" z jejich území provádějí akce nad rámec jejich zákonů a původní myšlenky vojenského paktu.Nikdy jsem nesouhlasil se vstupem do NATO.Když už se nám poštěstilo vyklouznout z Varšavské smlouvy,měli jsme být neutrální,jako např rakušané.Z historie víme,že nás vojenské spojenectví stejně nikdy neuchránilo.

0 0
možnosti

1. 9. 2014 19:53
Uvedomuje si niekto zvrátenosť toho prístupu?

Jeden suverénny štát na území iného suverénneho štátu zabíja ľudí. Preventívne, bez rozsudku, často na základe domnienky či chybného predpokladu. Ani sa nečudujem, že tí arabskí moslimovia Amíkov tak nenávidia...

0 0
možnosti

R. Jackl

1. 9. 2014 18:09
teror

to jsou ti skuteční teroristé !!

0 0
možnosti

1. 9. 2014 23:12
Tak to vidíte Vy pane Jackle, 50% jiných

jako p. Mach, Procházka, Gabriel, Václav atd v nich vidí náš nedostižný vzor.

0 0
možnosti