Pátek 9. června 2023, svátek má Stanislava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Schillerová: Neříkám, že všichni kradli a s příchodem EET přestali

Nová šéfka resortu financí Alena Schillerová řeší hned po svém jmenování do funkce kardinální problém, jak dál s elektronickou evidencí tržeb. Ústavní soudci zpochybnili start chystaných etap pro lékaře, právníky i živnostníky. Je to úspěšný projekt, hájí EET v rozhovoru ministryně, jejíž úřad připraví novelu zákona o evidenci tržeb.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P. Maleček

EET už svůj účel splnila - Babišovi pomohla ovládnout stát.

EET nemělo zlepšit výběr daní, či narovnávat podnikatelské prostředí. Hlavním úkolem EET bylo rozeštvat společnost a vyvolat závist a nenávist k poslední velké státem a oligarchy neovládané občanské skupině - živnostníkům. Obé proto, aby Babiš snadněji společnost ovládl.

Což se bohužel podařilo. Proto si Babišova bachyně tak spokojeně pochrochtává.

0/0
4.1.2018 9:31

Re: EET už svůj účel splnila - Babišovi pomohla ovládnout stát.

Vidím, že vy hned máte ve všem jasno.Jako kdybyste měl zásadní informace od všech živnostníků , že to je tak, jak tvrdíte. A urážet umíte také ,lidi, které ani neznáte osobně, ale pouze přes vybraná média....Ještě jste nedal ani šanci Babišovi, a už dnes víte, jak to dopadne. Na tohle mám jedinou radu. Za necelé 4 roky budou volby do parlamentu, a pak se ukáže, zda Babiš pracuje dobře, či nikoliv.. Koho byste volil například vy, pokud to není tajné ?

0/0
4.1.2018 15:04
Foto

E50v57a 90D39u94d42k71o85v10á 7409977791319

Re: EET už svůj účel splnila - Babišovi pomohla ovládnout stát.

Váš příspěvek vypovídá víc o Vás, pane Malečku, než o EET. Vy musíte být hodně nešťastný člověk, nebo Vás osobně EET zasáhla velmi citelně a nebo nevíte, o čem je řeč. Pokud máte argumenty k tvrzení o rozeštvání společnosti, vyvolání závisti a nenávisti vůči živnostníkům a ovládnutí společnosti Andrejem Babišem skrz EET, pak sem s nimi! Já jsem na žádný nepřipadla, a to jsem se fakt usilovně snažila na nějaký přijít.

0/0
5.1.2018 1:52

P. Maleček

Naivové - vyhnali jste čerta ďáblem.

Vážená, není co vysvětlovat, v posledním řádku jste si odpověděla sama. No ale přesto - pokud hledáte to, co mě opravdu zasáhlo, pak je to smutek nad lidmi jako vy - vím zní to urážlivě, ale je to velmi trefné- s koblihou místo mozku v hlavě.

Potvrzujíc to tím, jak jste na Babišovi, jednomu z nějvětších státodojičů a korupčníků na špek o boji proti korupci a podvodům a tím blaha pro všechny skočili. Což vy osobně flekujete svým "fakt usilovným, ale marným snažením" tenhle Babišův nejen EET špek rozkrýt. Omlouvá vás jen to, že Babiš je nadstandardně obdařen schopností manipulovat s lidmi, to vyšperkováno praxí v STB.

Faktem je, že mu to hodně usmadnili naši prý po plyšáku demokratičtí politici, kteří svým řáděním na státním lidem demokracii tak znechutili, že ta vaše koblihářská bohužel většina (jak to před lety řekl Zeman - polovina národa je slaboduchá a třetina dementní), to víc ze vzteku a pomsty ne z rozumu, nejdřív Zemanovi a pak Babišovi hodili. Ale on vás Babiš z vaší naivit

0/0
7.1.2018 7:46

L. Kašparová

Re: Naivové - vyhnali jste čerta ďáblem.

Stále zde nevidím žádné argumenty. Paní Dudková o ně žádala, není-liž pravda? Tvrzení o koblihách na místě mozků argument není.

0/0
8.1.2018 11:51

J. Křivan

Re: Naivové - vyhnali jste čerta ďáblem.

Pane Malečku, nejsem zrovna fanoušek Babiše, ale argumenty jste, kromě obecných mouder, nedal.

0/0
8.1.2018 14:41
Foto

Tono

Re: EET už svůj účel splnila - Babišovi pomohla ovládnout stát.

no tak, pane Malečku, dejte si kávu, zajdete si na procházku a bude líp, není zdravé v takovém rozpoležení týrat duši :-)

0/0
7.1.2018 11:13

P. Cis

Pecka

LN vs. Alena Schillerová

0/0
3.1.2018 18:50