Neděle 4. prosince 2022, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

SCHNEIDER: Kauza Skripal – Zmatek nebo vyjasnění?

Sergej Skripal se prý uzdravuje z údajného zasažení nejsmrtelnější chemickou zbraní, co kdy byla vymyšlena. Vypadá to, že stále aktuálnější je takzvaná nulová varianta, zda se z toho, co do světa roztroubili Britové ve stylu tolika vtipy proslaveného Radia Jerevan, vůbec něco stalo!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

sakra, že by chybka

Asi fakt bobíci nemaj znalosti jak s novičokem. Nebo, že by s ním škudlili? Vždyť ti Skipalovi dle prvních zpráv byli ihned po smrti, pak že jen se štěstím přežijí, ale s trvalými následky. No a teď tedy jak dál? Tak honem, nutno Skripaly zpracovat, naučit je role, čas běží, dříve, nebo později budou nuceni umožnit jim kontakt s ruskými rodáky. Nějak to holt se Skripaly skřpééé

0/0
7.4.2018 20:00

J. Křivan

Re: sakra, že by chybka

Omyl jak jsem pochopil, Skripala a jeho dceru nejspíš už nikdo nikdy neuvidí. Znáte to není člověk není problém.

0/0
8.4.2018 11:33

J. Sýkora

http://forum24.cz/jak-se-jan-schneider-stal-z-chartisty-estebackym-pohunkem/

0/0
7.4.2018 19:42

J. Schneider

Ubohý Šrámek

ani jsem na to nereagoval, protože když si to přečtete, zjistíte, že ten člověk opravdu umí jenom pomlouvat, relevantní protiargument v článku nemá žádný. Šrámek je zoufalec, který se furt chtěl motat kolem zpravodajců, ale nikdo ho nebral vážně, tak aspoň zkouší jedovatě plivat ...

0/0
8.4.2018 0:12

Re:

Přečetl jsem si ten článek ve Forum 24 o panu Schneiderovi, je mi teď mnohé o něm jasnější. Postnormalizační degenerace se halt nezastavila ani před bývalými disidenty! Panu Sýkorovi dík!

0/0
8.4.2018 9:18

J. Schneider

Vy jste zosobněné chucpe!

Pachatele určí až soud, v optimálním případě správně. Do té doby je podezřelá osoba v postavení obviněného, resp. obžalovaného, takže má plné právo nahlížet do spisů a navrhovat důkazy, čili podílet se na vyšetřování. Tak je tomu v civilizovaných zemích. --- Zbývá otázka, odkud jste přišel vy? Vaše názory jsou dočista totalitní! Jsem rád, že jste se takto odkopal, protože nyní je jasné, z jaké strany se na mě útočí!

0/0
6.4.2018 19:01

Re: Vy jste zosobněné chucpe!

A proč pak civilizovaná země, jakou, jak doufám, i pro Vás Velká Británie bezesporu je, na tyto požadavky Ruska nepřistoupila a označuje je za perverzní, pana Schneider?

0/0
6.4.2018 19:22

J. Schneider

Re: Vy jste zosobněné chucpe!

Anglie byla proslulá jako civilizovaná země, ale byl to mýtus. Stačí připomenout případ našeho řetězem ubitého občana, jehož vrazi se před jednoinstančním soudem změnili na napadené a byli osvobozeni - a druhou soudní instanci Anglie nemá (na rozdíl od Skotska). O současné politické reprezentaci GB, neplatí už ani ten mýtus, protože se sama nechce podrobit pravidlům, která definují civilizaci. GB reaguje hystericky, protože NEMÁ PROTIARGUMENTY, je v koutě. Bezdůvodně osočila jinou zemi, a když se osočená země ozvala, aby se věc vyjasnila podle civilizovaných pravidel, reaguje jako když ji na vidle bere. Abyste to dostatečně pochopil, představte si, že vás někdo veřejně nařkne, že jste vrah, a když se chcete soudně bránit, dodá, že jste perverzní. Takže ještě jednou, GB nepřistoupila na ruské požadavky, které jsou v souladu s uspořádáním vztahů mezi civilizovanými státy, protože její vláda se nechová civilizovaně. Jinak nelze situaci - bez ideologického překroucení - posoudit.

0/0
6.4.2018 21:45

Re: Vy jste zosobněné chucpe!

Vše je už jasné, pochopil jsem, ze považujete Rusko za zemi více civilizovanější než je Velká Británie! To mluví za vše! A není k tomu co dodávat! Měli jsme totiž tu ruskou civilizovanost možnost u nás snášet více než 40 let!

0/0
6.4.2018 23:51

J. Schneider

Potvrzujete, že jste tuplované chucpe!

Kdybyste zkusil porozumět textu hlavou, dočetl byste se, že v tomto případě považuji postup Ruska za souladný s civilizačními zvyklostmi, kdežto britský nikoliv. A že civilizovaná země se pozná podle jejích skutků, a ne podle vašeho ideologického přesvědčení. Jestli vám to ale rozum nebere, jestli je to na vás moc složité, nepřepínejte se, mohl byste to dotáhnout na tripl-chucpe.

0/0
7.4.2018 13:26

Chuzpe

Ministr zahraničí Johnson má pravdu! Pachatel činu žádá informace k činu od vyšetřovalelů a navíc požaduje, aby byl přizván ke spolupráci s nimi, to je opravdu chuzpe na kvadrát!

0/0
6.4.2018 17:00

J. Křivan

Vy jste žen článek nečetl. Podle všeho oni pachatele zatím jen markýrují.

0/0
6.4.2018 18:02

Re: Chuzpe

Ad Fohl – zbytečná snaha něco Vám vysvětlit. Jste si natolik jistý svým rozoumkem a poznáním, že si nedovedete připustit, že žijete a věříte informačnímu zmatku, zacíleného pro ty, kteří nechápou nebo nejsou schopni pochopit!

0/0
17.4.2018 9:15