Pondělí 5. prosince 2022, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Čeští piráti žádají ministerstvo vnitra, aby udělilo Snowdenovi azyl

Možnost, že bychom whistleblowera jednou uvítali v Praze, považuje šéf odboru azylové a migrační politiky ministerstva vnitra za nereálnou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Ctirad Bednář

http://www.protiproud.cz/svet
http://www.protiproud.cz/svet/politika/media/141-istvan-leko-priznal-ze-babis-si-plati-ceskou-pozici-na-spinavou-praci.htm Zatímco Jakl a Klaus jsou známí odpůrci globalizačních úmyslů nadnárodní finanční oligarchie, parta kolem České pozice, Marvanové, Schwarzenberga, Michálka atd. kope za druhou stranu, tj. za Bilderbergiány, NWO - a tudíž proti Snowdenovi.
0/0
5.7.2013 3:27
Foto

Vojtvop

Michálek
Ad 3.) Myslím, že myslíte Libora Michálka (senátor nominovaný PS), ne Jakuba Michálka (místopředseda PS). Ale ať tak či tak vaše obavy nesdílím.
0/0
4.7.2013 17:53
Foto

Ctirad Bednář

Myslím Jakuba Michálka,
kamaráda autora tohoto článku. Mé obavy často nesdílí řada spoluobčanů, vesměs cílových, tj. nemyslících čtenářů mainstreamu anebo jednoduše vědomě stojících na druhé straně v této ideologické válce.
0/0
4.7.2013 19:04
Foto

Vojtvop

O co jde?
A máte něco konkrétního, proč si to o J.M. myslíte? Jinak, vyloučit zrádné úmysly nemůžete u nikoho.  U politicky angažovaných osob to pak platí zcela.
0/0
5.7.2013 2:48
Foto

Ctirad Bednář

Je morální povinností
poskytnout asyl člověku pronásledovanému z politických důvodů a je hanebné a silně znepokojivé, že se k tomu žádný stát neodhodlal, jenomže: 1. mluvit o morálce v souvislosti s Českou republikou a její politickou reprezentací je směšné, 2. američtí fašisté by si Snowdena ze spřátelené země snadno "vyzobli", 3. Michálek je pro leckoho včetně mě nedůvěryhodná postava a nelze vyloučit jeho dvojí hru a zrádné úmysly.
0/0
4.7.2013 17:34