Diskuse k článku: Hrůzy českých nádraží: Strašidelná budova ve Zlíně

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 26.9.2014 17:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Stavjaník 26.9.2014 17:35

Hmm,

byl autor v Brně?

J. Novak 24.9.2014 20:37

V dnesni dobe je nejaka revitalizace, rekonstrukce problem.

Driv se vzala pixla s barvou a zadarmo to vypadlo hezky ... dnes se musi soukromnikovi zaplatit jenom za to, aby dojel, takovy majlant, ze se nedivim, ze je spousta veci jak z minuleho stoleti. Nekde na Zapade jeste pokrocili do stadia, ze se veci vubec neudrzuji a po nejake dobe se postavi nove, uplne obmeni, vyseka se stoete rosti ... .

T. Vránková 24.9.2014 12:45

slabé místo Zlína

Je to zlínská ostuda. I když je to provinční nádraží,pro zlínsko má význam. Třeba v tom:každý rok jezdí vlakem do Vizovic na dětský a rockový festival,Trnkobraní spousta lidí z celé republiky právě vlakem. A musí přes Zlín. Myslíte,že je příjemné hledět na špinavé,smradlavé nádraží? V jiných částech republiky opravují nádraží i malého významu. Proč by zlínské mělo zůstat škaredé? Ten kdo pravidelně jezdí do Zlína vlakem ví,jak to tam vypadá. Ani na záchod se tam nedá. Je to paradoxní,že na jedné straně ze Zlína dělají hogo fogo a na straně druhé zdejší jak vlakové,tak i autobusové nádraží jsou špinavá. Pan redaktor má u mne plus,že ukázal slabinu města Zlína.

J. Koza 24.9.2014 8:59

bulvarizace :-)

Senzace za každou cenu, nasypat peníze do rekonstrukce budovy na trati provinčního významu by se autorovi článku zamlouvalo více? :-)))

v. procházková 24.9.2014 6:54

a hlavně

nic s tim prosim vás nedělejte, aby se váš bratr z východu tady cítil jako doma:DDDDDDDDDD