Diskuze

POHNUTÉ OSUDY: Pět infarktů a smrt. Cyklistického ‚buldoka‘ Hrazdíru funkcionáři odepsali

V sedmdesátých a osmdesátých letech mu fandili i ti, které cyklistika jinak nezajímala. Pro jeho povahu bojovníka, dříče a také rebela, který svá největší vítězství vybojoval ve chvílích, kdy už jej funkcionáři odepsali. Ale Miloš Hrazdíra v sobě měl buldočí zarputilost a v roce 1982 vyhrál všechny tři tituly mistra republiky, což nedokázal nikdo předtím ani potom. Bylo mu šestatřicet! O osm let později nečekaně zemřel.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

13. 5. 2016 9:38

Nelze také nevzpomenout na jiného cyklistu z té doby.Jmenoval se Bartolšic!Když Moravec vyhrál ZM o 2 vteřiny,tak se sovětským cyklistou ohrožujícím jeho prvenství,v poslední etapě s ním vyjel z tratě i za cenu zranění.To byl kamarád!