Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena
130 let

Lidovky.cz

24 HODIN V METROPOLI

Česko

POČASÍ

Sněží a zase taje.

Mráz ale tvoří led

BRNO Počasí si se silničáři hraje. Čerstvě napadaný sníh se v níže položených místech rychle rozpouští, vzápětí v mraze začíná voda tuhnout. Brněnští silničáři jen na údržbu hlavních tahů v sobotu spotřebovali 310 tun posypu. Řidičům se příliš ven nechtělo, ostatně i provozovatelé středisek v Jeseníkách a v Beskydech hlásili, že k nim kvůli počasí a stavu silnic moc lidí nedorazilo. Meteorologové varují: i v noci na dnešek a dnes hrozí na silnicích náledí a sněhové jazyky.

miš

KONCERT

Vypsaná fixa opět zahraje na Flédě

BRNO Po delším čase zavítá na brněnskou Flédu skupina Vypsaná fixa. Její předvánoční koncert se koná ve středu 15. prosince od 20 hodin. K dispozici bude i poslední cédéčko skupiny. Vstupenky lze pořídit v tradičních předprodejích, například v Domě pánů z Lipé, nebo přímo na místě před koncertem.

jih

ARTTERAPIE

Výstava nabídne výrobky pacientů

BRNO Vánoční prodejní výstavu uspořádá letos Masarykův onkologický ústav ve středu od 9.30 do 17.00. Autory svíček z včelího vosku, keramiky, drátkovaných a dalších výrobků jsou pacienti - ústav jim tuto možnost začal nabízet jako první tuzemské zařízení roku 1994. Výtěžek uhradí další výtvarné potřeby pro dílnu.

jih

VANDALISMUS

Muž se bavil ničením zrcátek u aut

BRNO Trháním bočních zrcátek u zaparkovaných aut se „bavil“ v noci na neděli pětadvacetiletý Brňan v Údolní ulici. Před strážníky prchal, ale neutekl. V okolí našla hlídka šest stejně poškozených automobilů.

jih

Regionální mutace| Lidové noviny - Brno

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!