Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie
130 let

Lidovky.cz

3 SPORTOVNÍ VRCHOLY VÍKENDU

Česko

1Finišuje první grandslam sezony

DNES I ZÍTRA V Melbourne dojde na finálové duely tenisového Australian Open. V mužské kategorii se proti sobě postaví turnajová jednička Švýcar Roger Federer a Brit Andy Murray. Mezi ženami změří síly Američanka Serena Williamsová s bývalou jedničkou Justine Heninovou z Belgie.

2Štybara čeká boj o mistra světa

DNES I ZÍTRA Po dvou stříbrných letech se cyklokrosař Zdeněk Štybar pokusí na mistrovství světa dosáhnout na úplný vrchol. Má k tomu ideální předpoklady: životní formu a výhodu domácího prostředí na trati v Táboře. Minulou neděli si Štybar zajistil celkový triumf ve Světovém poháru, tuto neděli ho tak čeká boj o další triumf.

3Africký fotbal pozná šampiona

ZÍTRA Fotbalisté Egypta budou v neděli ve finále mistrovství Afriky v angolské Luandě útočit už na třetí titul za sebou. V cestě za zkompletováním zlatého hattricku jim stojí výběr Ghany. Tu by případná výhra posunula na druhé místo historického žebříčku šampionátu, právě za Egypt.

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko
Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...