Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka
130 let

Lidovky.cz

Andersonová dluží na daních půl milionu

Česko

SACRAMENTO Téměř půl milionu dolarů na daních dluží bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Andersonová. Oznámila to v noci na včerejšek agentura AP s odvoláním na úřady amerického státu Kalifornie.

Dvaačtyřicetiletá Andersonová, která v současnosti vystupuje v americké verzi pořadu Když hvězdy tančí (Dancing With the Star), je na seznamu zhruba 250 fyzických osob a podnikatelů, kteří na daních dluží více než 100 tisíc dolarů. Dlužná částka v jejím případě dosahuje 493 144 dolarů (v přepočtu více než devět milionů korun).

Polonahé fotografie a bouřlivé svazky Už v září loňského roku napsal magazín People, že sexbomba Pamela Andersonová má milionové dluhy – mimo jiné za stavební práce a daně. Andersonová nejprve upoutala svými ženskými křivkami v seriálu Pobřežní hlídka, který byl velmi populární i v České republice. Tucetkrát se poté objevila na titulní straně pánského magazínu Playboy a v pozdějších letech živila bulvární plátky hlavně bouřlivým soužitím s rockerem Tommym Leem a hudebníkem Kidem Rockem.

Autor:

Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara
Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara

Že je mytí dětských vlásků věčný boj? To jste ještě nevyzkoušeli organický šampon KIND od značky Mádara, který se pyšní složením bez agresivní...