Sobota 22. června 2024, svátek má Pavla
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Muž, zadržený na místě trojnásobné vraždy, poničil celu. Skončil na psychiatrii

Česko

  16:46
LÁZNĚ BĚLOHRAD - Muž, kterého policisté zadrželi v neděli na místě, kde byla nalezena tři těla dvou žen a dvouletého dítěte, poničil dvě cely. „Museli jsme zavolat rychlou záchrannou službu, která ho zklidnila utišujícími léky a za naší asistence ho převezla do zdravotnického zařízení k psychiatrickému vyšetření,“ sdělila Iva Kormošová, mluvčí královéhradecké policie.

Dům v Lázních Bělohrad na Jičínsku, kde se mrtvá těla našla. foto: Týdeník Policie

V neděli byla v Lázních Bělohrad na Jičínsku nalezena tři těla, jednalo se o babičku, matku a dvouleté dítě. Zadržený devětadvacetiletý muž, který měl být přítelem mladší ženy, byl pod vlivem drog.

Policie vyšetřuje smrt dvou žen a dítěte na Jičínsku. Podezřelý je přítel jedné z žen

„S ohledem na jeho zdravotní stav s ním kriminalisté nemohli provést potřebné procesní úkony a tím pádem nepadlo ani jeho obvinění z trojnásobné vraždy,“ napsala mluvčí Kormošová pro Týdeník policie.

Právo na poskytování dalších informací si vyhradila Krajská státní zástupkyně, která případ dozoruje.

Událost oznámil bratr mladší ženy, který se vrátil po noční směně domů. „V neděli po sedmé hodině ranní jsme přijali na linku 158 oznámení o nálezu tří těl v městě Lázně Bělohrad části Prostřední Nová Ves. Jednalo se o dvě ženy ve věku 55 a 29 a dvouleté dítě (babička, matka a syn),“ uvedl Týdeník policie na svém serveru.

Autor:

Objemné plenky mohou způsobit horší paměť
Objemné plenky mohou způsobit horší paměť

Není asi velkým překvapením, že dostatek vhodného pohybu je pro správný vývoj miminka naprosto zásadní. Jen málokdo si ale dokáže představit, co...