14. srpna 2017 16:46 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Muž, zadržený na místě trojnásobné vraždy, poničil celu. Skončil na psychiatrii

Dům v Lázních Bělohrad na Jičínsku, kde se mrtvá těla našla. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dům v Lázních Bělohrad na Jičínsku, kde se mrtvá těla našla. | foto: Týdeník Policie

LÁZNĚ BĚLOHRAD Muž, kterého policisté zadrželi v neděli na místě, kde byla nalezena tři těla dvou žen a dvouletého dítěte, poničil dvě cely. „Museli jsme zavolat rychlou záchrannou službu, která ho zklidnila utišujícími léky a za naší asistence ho převezla do zdravotnického zařízení k psychiatrickému vyšetření,“ sdělila Iva Kormošová, mluvčí královéhradecké policie.

V neděli byla v Lázních Bělohrad na Jičínsku nalezena tři těla, jednalo se o babičku, matku a dvouleté dítě. Zadržený devětadvacetiletý muž, který měl být přítelem mladší ženy, byl pod vlivem drog.

„S ohledem na jeho zdravotní stav s ním kriminalisté nemohli provést potřebné procesní úkony a tím pádem nepadlo ani jeho obvinění z trojnásobné vraždy,“ napsala mluvčí Kormošová pro Týdeník policie.

Právo na poskytování dalších informací si vyhradila Krajská státní zástupkyně, která případ dozoruje.

Událost oznámil bratr mladší ženy, který se vrátil po noční směně domů. „V neděli po sedmé hodině ranní jsme přijali na linku 158 oznámení o nálezu tří těl v městě Lázně Bělohrad části Prostřední Nová Ves. Jednalo se o dvě ženy ve věku 55 a 29 a dvouleté dítě (babička, matka a syn),“ uvedl Týdeník policie na svém serveru.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz