Úterý 25. června 2024, svátek má Ivan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Bruce Willis se stal tváří ruské banky

Česko

MOSKVA Jeden z nejoblíbenějších hollywoodských akčních hrdinů Bruce Willis se stane tváří nové reklamní kampaně ruské věřitelské banky Trust. Ta už prý nechala v ulicích ruského hlavního města rozvěsit plakáty s hrdinou filmů Smrtonosná past. Ty nesou reklamní slogan: „Trust je úplně jako já, akorát že je to banka.“

Středně velký peněžní ústav pětapadesátiletým Willisem nahradil svého předchozího propagátora - kulturistu, herce a moderátora Vladimira Turčinského, jenž loni nečekaně zemřel ve 46 letech.

Stallone propagoval vodku Banka Trust uvedla, že Willisův charakter odráží hodnoty, které sama vyznává - důvěryhodnost a solidnost. Willis, jenž ve svém nejnovějším filmu Red hraje agenta CIA na penzi, bude tváří kampaně nejméně po dobu jednoho roku. Banka však nesdělila, kolik Willisovi za vypůjčení jeho image zaplatí.

Willis není prvním hercem, který se nechal zlákat do ruské reklamy. Jeho kolega Sylvestr Stallone před dvěma lety propagoval vodku Russkij led. V reklamě herec tehdy tvrdil: „V každém z nás je kus Rusa.“

Willis se loni také stal šéfem krachující nápojářské společnosti Belvedere. Populární herec se rozhodl, že bude investovat do firmy, která vlastní například také výrobce vodky Sobieski. Stal se tak jedním z akcionářů a ředitelem celé společnosti.

Autor: