Diskuse k článku: Ceník orgánů: za ledviny dostanete 24 tisíc korun

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 28.1.2012 20:31
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Pecho 28.1.2012 20:31

Tato země,

jde morálně až na samé dno. Kdy budeme prodávat svoje potomky? Třeba tak za 100 tisíc, to by šlo, že? Pan ministr Kalousek bude žřejmě potřebovat nová játra, tak zadal vymýšlení ceníků orgánů?

Ku****vaaaa!

Kde to jsme? Tohle jsme v 89´chtěli? Já jsem chtěl demokracii a kapitalismus, ne, tento rozkradený, bolševicko estébácky bordel.

Je čas na nový převrat.

S. Vácha 28.1.2012 14:37

Paní...

Paní Bulvová,docela jsem se zasmál.Orgány vhodné k dárcovství musí být zdravé a ne vyuzené od skleníkového tabáku,nebo játra a ledviny impregnované krabicáky a ukrajinským lihem.Kromě toho,že jsou nakažení různými parazity.Určitě ani Vaše orgány by nevzali,protože dle Vašeho vyjadřování už nejste věkem vhodná na dárcovství.Vsadil bych se,že ještě pamatujete revoluci únorovou.

L. Bulvová 28.1.2012 15:43

Re: Paní...

Milý pane, jestli si myslíte, že takovýhle  nazor mají jen starý  dědci a báby tak se teda plete a co se  týká revolucí, tak tu unorovou rozhodně nepamatuji a tu sametovou... cinkat klíčema jsem nebyla ... a  dnes jsem čím dál tím víc přesvědčená o tom, že jsem udělala dobře... z toho  co  vidím tak mi je  na blití... samá korupce, žádná morálka..... a pro ujasnění nebyla jsem nikdy v žádné politické straně,, ale pro srovnání raději budu  bez banánů než  tohle co dnes a denně vidím...Nejsem  žádný bezdomač, , myslím, že nejsem ani žádný chudák...,ale  tohle mě  vytáčí. A  jinak občas mám možnost pár  bezdomovců vyslechnot.... ne  všichni si to zavinili sami..... jen byli  ve  špatnou chvili na špatném místě... neměli dobrého partnera..je  lehké se dostat na dno, ale  většina těch lidí se z něho bez pomoci nedostane.A komu na nich  záleži??? každej si má pomoct  stám, nebo že by začala pomáhat teď  církev z toho  zcizeného majetku, který ji bude vracen , byť jí nepatří, a byl ji Josefem II. jen propujčen.

K. Holub 28.1.2012 10:23

Za průměrný plat asistentky Nečase ...

samozřejmě počítáno i s odměnami, tak potom prodám kousek svých ztvrdlých „játer” nebo vyuzenej plicní sklípek ... třeba našemu stařičkému monarchovi ... nebo knížátku ... aspoň vod nich bude dřív pokoj. Jinak kucí za štyryadvacet táců ani ťuk!

L. Bulvová 28.1.2012 9:55

prasečina

Tohle je do nebe volající bordel!!!!!  Zrudnost!!!  Ten kdo tohle  vymyslel  by  měl skončit v pekle!!!!! Takže  bezdomovci začnou dávat orgány aby měli na  jídlo, takhle si to představujete??????  Kam ta demokracie v tomto  státě  došla??????  Tohle je opravdu na revoluci, ale  ne samtovou!!!!!

M. Charouz 28.1.2012 10:38

Re: prasečina

No, pořád mají ještě možnost makat, jako každý. Takže bych to tak nehrotil. Nehledě na to, že játra či ledviny, mumifikované krabicovým vínem asi stejně nebudou ten nejvhodnější orgán k transplantaci. Naopak mi to připadá docela fér, protože dárce má něco na pokrytí svých nákladů. Ono dostat za ledvinu pouhých 24 litrů je fakt opravdu pouhý dar.

R. Pecho 28.1.2012 20:22

Re: pane Charouzi a Orlíku.

Dle vašich příspěvků, je vaše empatie k ostatním živým tvorům, (čili i k bezdomovcům) zřejmě nulová. Styďím se za vás, jako za příslušníky podobného živočišného druhu, ke kterému patřím i já.

Vysvětlivka pro mouly, jako jste vy, empatie = soucítění s lidmi, nebo jinými živými tvory.

J. Orlík 28.1.2012 11:25

Re: prasečina

Je bezdomovec člověk s mozkem a možností volby? Je? Tak co Vás na tom tak pohoršuje? Mě spíš pohorčuje, že bych měl dostat za ledvinu směšných 24 tisíc. Když bych ji musel dát někomu, koho mám rád, tak mu ji dám zadarmo, a to ještě musí být někdo mi hodně, ale opravdu hodně blízký, ale pokud bych byl takový kretén, že bych si nechal vyjmout kus vnitřností s tím, že může nastat problém s mou druhou ledvinou a budu, díky tomu, v hajzlu, tak to rozhodně neudělám za 24 tisíc. To je úplně směšné, když uvážíte, že to má, někomu, zachránit život. 24 tisíc je částka, kterou průměrný kuřák prokouří za tři roky, nebo tolik stojí kvalitní digitální zrcadlovka nebo levnější sedačka do obýváku. JAk tohle může někdo takto nastavit? Buť dám ledvinu zadarmo, nebo ji nedám vůbec. Mimochodem, bezdomovci by si za to jistě nekoupili jídlo, ale levná cigára a krabicové víno. NEchci je házet  do jednoho pytle, ale vidím je dnes a denně, jak nasávají už od božího rána v centru Opavy, v létě sedíc na lavičkách v centru, v zimě okupujíc rošty, sloužící k odvádění tepla z prodejen.

J. Tachovský 28.1.2012 9:12

nic nedavat

aneb, sam mam malo