Neděle 16. června 2024, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Češi oplatili Švýcarům porážku

Česko

AMBRI Čeští hokejisté zdolali v druhém přípravném zápase před mistrovstvím světa v Ambri Švýcarsko 3:1 a oplatili tak soupeři středeční porážku. O branky vítězů se postarali obránci Josef Hrabal, Petr Gřegořek a útočník Jan Marek.

„Trochu jsme změnili hru a od začátku do konce jsme byli lepším týmem. Jen jsme měli dát více gólů. S koncovkou máme ale trošku problémy, proto jsme se tahali o gól,“ líčil kouč Josef Jandač.

Další akce čeká národní tým příští týden, kdy se v pátek a v sobotu utká v Prostějově se Slovenskem. Nově se na srazu budou hlásit obránce Karel Rachůnek a útočníci Tomáš Rolinek s Jakubem Klepišem.

Branky a nahrávky: 33. T. Vauclair (Brunner) - 31. Hrabal (D. Květoň, Vampola), 36. Gřegořek (Vampola), 60. Marek (D. Květoň). Rozhodčí: Perr, Prugger - Kohler, Müller (Švýc.). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 4020. Třetiny: 0:0, 1:2, 0:1.

Autor:

Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama
Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama

Zdá se, že se Agáta s ničím nemaže. Na první pohled ji nerozhodí žádný hejt, ani bývalí partneři, se kterými se dlouho soudila o rozložení péče o...