Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Češi žádají odškodnění za očkování proti covidu. Někdo chce až 100 milionů

Celkem patnáct lidí se obrátilo na ministerstvo zdravotnictví s tím, že požadují odškodnění za očkování proti covidu. Po vakcinaci se u nich objevily zdravotní komplikace a po státu chtějí finanční kompenzaci. Mnozí se nebojí říct o pořádnou sumu – třeba o sto milionů korun. Šest žádostí už ministerstvo zamítlo, zbytek prověřuje.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Takze pokud tata od rodiny zemre po vakcinaci grafenovou smakaturou, rodina nic nedostane, chapu to dobre? Tak to je motivace k tecce jako hrom, ocekavam fronty na nadrazi. :-/

0 2
možnosti

Nabídl bych jim za ty miliony třetí dávku, samozřejmě opačně chce peníze, tak chce i platit, variantou by byl pobyt na JIP a hup do penálu :-), to by je mohlo zklidnit.

1 0
možnosti

takovy zakon schvaleny tak nejak po estebacku. Naoko, nikomu nic, musi zbyt na dotace Babisovi

2 4
možnosti
Foto

Neuvěřitelné svinstvo

7 3
možnosti

Který (vůči sobě) odpovědný lékař se může podepsat pod lékařskou zprávou, že závazné zdravotní potíže očkovanému způsobila experimentální vakcína podmínečně schválená, u které výrobce neodpovídá za možné závažné zdravotní následky, když má za "svého" prezidenta MUDr. Kubka?

Mj. stejný prezident ČLK v roce 2009 prohlašoval, že on se (vakcínou proti prasečí chřipce) očkovat nenechá, nebude ze sebe nechat dělat pokusného králíka.

5 3
možnosti