Úterý 18. června 2024, svátek má Milan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Další lístky na Jacksona jsou v loterii

Česko

LONDÝN Na koncerty „krále popu“ Michaela Jacksona už nedočkavě čekají miliony fanoušků po celém světě. Organizátoři turné se tak rozhodli, že jim vyjdou vstříc, a na první zpěvákovo vystoupení v Londýně dali do prodeje další lístky. Podle internetového serveru BBC jde ale jen o několik stovek vstupenek.

Jejich prodej byl zahájen včera. Zájemci o lístky na koncert v londýnské O2 Areně se ale museli nejprve zaregistrovat a o tom, kdo bude mít to štěstí a populárního zpěváka uvidí na vlastní oči, rozhodne až loterie.

Přesouvání vyprodaných koncertů Jackson nekoncertoval několik let, proto ho očekávají fanoušci s obrovským nadšením. Koncertní šňůru ale už teď provázejí komplikace. První koncert, plánovaný na 8. července, byl odložen na 13. července. Tři další termíny byly přesunuty až na březen 2010. Vstupenky na tyto i na všechny ostatní koncerty přitom jsou už od března vyprodané.

Přímý prodej lístků na ohlášenou sérii Jacksonových vystoupení v britské metropoli trval pouhých pět hodin. Lidé během nich koupili celkem půl milionu vstupenek a dalších asi 360 tisíc jich zakoupili už v předprodeji. Údajně to byl nejrychlejší předprodej v dějinách.

Poslední zpěvákovo turné se konalo před dvanácti lety, zatím poslední album vyšlo v roce 2001. Od té doby se o něm mluvilo pouze v souvislosti s finančními problémy, prodejem jeho „neuvěřitelného“ ranče Neverland nebo s dalším obviněním ze sexuálního zneužívaní dětí. Toho byl nakonec zproštěn.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!