Diskuse k článku: Bude největší? Demonstrace na Václavském náměstí bude žádat i Babišovu demisi

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 500
  • Poslední: 4.6. 2019 19:02
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Elias 4.6.2019 9:49

Nevěřte tomu že na západě nejsou u moci bohatí lidé. A ti nechtějí sedět u jednoho stolu s nějakými zbohatlíky z východu a poslouchat jejich názory. A o tom to je a vždycky to tak bylo - držet východ Evropy v mezích svých zájmů. V Praze se bude demonstrovat za cizí zájmy.

R. Vacek 4.6.2019 8:48

Zrušme volby. Už poněkolikáté způsobily, že se k moci dostali lidé, kteří si to nezaslouží. Namísto toho budou rozhodovat shromáždění složená s nejlepších občanů. A Václavák bude dnes plný těch nejlepších z nás.

Č. Ludvík 4.6.2019 8:51

Když pořádali odboráři na Václaváku demonstraci proti nečasově vládě, to jste tleskal nadšením, že?

Č. Ludvík 4.6.2019 8:56

Připomínám, že Nečas se provinil "jen" trafikami pro dva poslance hlasující jak potřeboval, a příliš ambiciózní milenkou. Porovnejte si to s tím, co všechno má na triku Babiš.

K. Jakubec 4.6.2019 9:05

No tak Nečas by byl v zemích na západ od nás souzen za pokus o rozvrat státu , že. Styk s podsvětím , vynášení tajných info podsvětí , zneužití tajných služeb , korupce atd...jinak dobrý pokus.()

Č. Ludvík 4.6.2019 9:10

Co to plácáte, nešťastníku?

K. Jakubec 4.6.2019 9:17

Veřejné info ? Zkuste si naťukat a vyjdou Vám podrobnosti . Že to soudkyně rozdrobila na jednotlivostí a neřešila to jako celek, tak to vypovídá o stavu naší justice...

J. Můj 4.6.2019 9:10

soud mu něco takového prokázal? dejte zdroje, ať se přesvědčím...

R. Vacek 4.6.2019 9:18

Já jsem spokojený, když si mohu pravidelně ve volbách vybrat svého zástupce. A i když se do vlády nedostane, tak kvůli tomu protestovat nepůjdu.

Č. Ludvík 4.6.2019 9:21

Chcete říct, že zvolený politik se na 4 roky stává nadčlověkem který si může dělat co chce, třeba krást, podvádět a lhát, a nám nezbývá než držet hubu a krok?

R. Vacek 4.6.2019 9:35

Pokud zvolený politik nechce omezovat mou svobodu (a to naši politici navzdory Bruselu skutečně nechtějí), tak jsem velmi tolerantní. Žádný politik totiž nemá funkci navěky a jeho následovník mu zajisté dobře spočítá nepravosti, kterých se kdysi dopustil.

Na druhou stranu zase politik musí mít "gule", jak říkal Topolánek (nechť mu je země lehká) a nepodléhat nátlaku, protože tím jenom oslabuje moc svého úřadu a v závěru i celého státu.

J. Novák 4.6.2019 9:22

Prostě smrádek, ale teploučko...

J. Panáček 4.6.2019 8:55

1* :-)))

M. Půbal 4.6.2019 8:47

Požáduji, aby se Audit proti Babišovi stal součástí právního řádu České republiky. Ústava není jen cár papíru!

Č. Ludvík 4.6.2019 8:45

Na Aktuálně cz je článek/grafika «Premiér, nebo oligarcha? Provázanost politiky s byznysem na konkrétních příkladech.» Doporučuji pro pochopení Babišova střetu zájmů.Ten je neskutečně obrovský, stejně jako je neskutečné to propojení jeho byznysu a politiky. Je to až děsivé.

Č. Ludvík 4.6.2019 8:50

A to se jedná jen o dotace. Další střet zájmů má s médii, která nesmí ministři ani premiér vlastnit. Další je v oblasti biosložky, na které má postaven miliardový byznys, a o které rozhoduje vláda. Další střet má u svých firem, které se uchází o státní zakázky, jako třeba jeho lesnické firmy. Atd., atd., je toho mnohem víc.

K. Novák 4.6.2019 9:23

Stát jako podnik s hromadou otroků,kteří mu ještě vděčně lízají paty.

D. Němec 4.6.2019 11:43

? Provázanost politiky s byznysem je tady už 30 let. Havel má na tom velkou vinu. Když to praktikovala ODS s Kalouskem okrádala lidi a ještě u toho mlaskala , tak jste drželi pysky!!!

D. Němec 4.6.2019 8:19

Musíte si počkat soudruzi pravdoláskaři. Za 3 roky skončí Babiš nevěřím že by ještě šel dál do politiky po těch zkušenostech, co teď zažívá. Kdy chce někdo něco pohnout k lepšímu, tak ho hned mafie chce zničit. To samé Zeman končí za 4 roky. KONEČNĚ SE HO ZBAVÍTE!!! Pak si můžete navolit ty vaše koně. Ale pochybuji že vyhrajete . To zase budou mít s vámi neblahé zkušenosti rozumní občané ČR . Ti vás zase nezvolí. Pak nezbude než nastolit vládu jedné pravdoláskařské strany a jednotnou kandidátku jednotnou havlojednou frontu. A budeme zase tam odkud jsme přišli.

K. Doucha 4.6.2019 8:28

Proč čekat tak dlouho?

Když ti co podnikají přestanou na čas posílat eráru zdravotní, sociální a DPH, objeví se za měsíc Zeman s Babišem na všech kanálech všech televizí a v přímém přenosu se omluví za své chování, požádají o odpuštění a dobrovolně se vydají trestnímu stíhání. Protože na každém kroku na ně bude čekat rozlícený dav. :-)))

K. Jakubec 4.6.2019 8:31

Doucha Doucha , něco tak hloupého se snad ani nemohlo narodit... tys musel být stvořen.

D. Němec 4.6.2019 8:34

Ty jsi fakt na hlavu. A co ti co nepodnikají? Ti to všechno budou platit? Ty jsi panečku ale hlava. Ne to snad ani není možné co vy havlojední darebáci vymyslíte. Vy by ste byli schopni republiku zničit jen aby nevládl Babiš? Babišovi by jsi tím neublížil to si piš a Zemanovi taky ne. Ti jsou dávno za vodou !!! Jen bys ublížil těm obyčejným lidem a sobě taky. Ty fakt člověče vůbec neuvažuješ? Ublížil bys svým rodičům svým známým svému dědovi Babičce. Postiženým lidem . Ne to fakt nemůže vymyslet člověk s normálním rozumem.

K. Doucha 4.6.2019 8:42

Rozhodovat o penězích o rozpočtu by měli ti, kteří jej platí a ne ti, kteří pouze berou.

Hlavně proto, že inteligence není silnou stránkou obyvatel ČR.

S takovým prezidentem, premiérem a voličskou základnou se nám ještě víc vzdálí i Rakousko a přiblíží Řecko.

Pokud parazité dojí stát, není mi jich líto v žádné podobě. :-)

J. Panáček 4.6.2019 8:28

"Jediní spravedliví" organizátoři těchto akcí prosazují pouliční demokracii, tedy právo ulice povýšit nad právo státu a nad demokracii - to tak dnes v reálu vypadá. Výsledkem ale nebude dosti pravděpodobně to, co oni si dnes představují, protože lidé se akorát zatvrdí a k poslušnosti je donutí pak pouze nová totalita, což lze mnohým dnešním organizátorům těchto shromáždění číst už nyní z očí. I Adolf Hitler se musel snažit, aby jej nejdříve národ zvolil za vůdce, než vytáhl nadšený národ do ulic. Dnes jak vidno, by mu k tomu bez politického snažení stačilo založit nějakou na státu parazitující neziskovku. Já zde rozhodně nehájím Babiše, ale demokracii, zákon a pořádek.

J. Můj 4.6.2019 8:32

na co čekat? na to až babiš rozkrade další desítky miliard, zničí další zemědělské pole a otráví spodní vody a pak se ztratí na ostrůvku, z kterého se nevydává?

D. Němec 4.6.2019 8:37

Uvažuj trochu. Co máš místo hlavy kedluben? Kolik ti sakra je let že píšeš takové hlouposti. No vy to tedy dotáhnete daleko s touto zemí. Ne Babiš, ale tobě podobní zniči tady tuto republiku.

J. Panáček 4.6.2019 8:45

To se stalo právě za vládnutí stran z demobloku. :-)

Č. Ludvík 4.6.2019 8:45

Svatá prostoto...

K. Doucha 4.6.2019 8:09

Demonstrace je pouze zbytečné mrhání volným časem.

Občanská neposlušnost ekonomicky aktivních subjektů je rychlé, efektivní řešení bez námahy.

Když většina fyzických a právnických osob, podnikatelů a firem pozastaví na 2 až 3 měsíce odvody sociální, zdravotní a DPH, neustojí to rusko-čínský konfident Zeman, jeho chovanec Babiš, koaliční KSČM, přebujelý erár ani armáda důchodců, voličů ANO. Potom by stačilo jediné shromáždění, které by si mohlo nadiktovat třeba propuštění 50% zbytečných státních zaměstnanců i politiků v polostátních firmách, ...

Erár by to neustál možná už za 1 měsíc, protože žije na dluh "z ruky do huby". :-)

Potom by se skutečně ukázalo, kdo tuto zemi buduje, živí a kdo si na to jenom hraje. Kdo by měl a neměl mít volební právo. Protože když mají volební právo bytosti s neustále nataženou rukou a škemravým výrazem, tak to končí pro jakoukoliv zemi špatně.

D. Němec 4.6.2019 8:14

K smíchu... udělejte to. Se nebudeš moct jít ani vykadit. To už navrhovali experti z ODS, že by se státu neměly platit žádné daně. !!!:))))))))))))))) Jestli chcete zničit ČR tak to udělejte. Ty musíš mít v pale taky pěkně nabilto. Tak nemůže mluvit soudný člověk, ale jen pomatený osel!!!

Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...