Diskuse
Hells Angels se sjíždějí. Třicet zadržených, stovky policistů v ulicích
Cizinecká policie zadržela už 48 členů motorkářského klanu Pekelných andělů, kteří se sjíždí do Prahy na víkendový celosvětový sraz. Nejvíc 'pekelníků' bude přes hranice v odpoledních hodinách. V kempu Džbán přečkalo dnešní noc 120 motorek, na kterých přijelo přes 200 motorkářů. V ulicích budu podle mluvčí Andrey Zoulové stovky policistů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZV
Z. Válek
28. 5. 2010 11:56
Jak za bolševika
Ty policejní manévry mi připomínají doby nedávno minulé. Místo aby jásali nad zájmem zahraničních návštěvníhů, pořádají na ně hon. Mám za to, že se neodvratně blíží doba, kdy se morkáři naserou a vymlátí nějaké to ministerské okno.
0
0
možnosti
JT
J. Tachovský
28. 5. 2010 13:06
Re: Jak za bolševika
No jen aby ochranka palbu neopetovala.
0
0
možnosti
JP
J. Polanecký
28. 5. 2010 10:52
Ke kořenům
První otcové zakladatelé Hell´s Angels byli Mikeš s Pašíkem, když valili na mašině z Mnichovic do Hrusic a báby u silnice se křižovaly.
0
0
možnosti