Pondělí 20. května 2024, svátek má Zbyšek
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Česko

Na iDnes.cz se vrací Megahra o peníze. S výhodou i pro premiové čtenáře Lidovek

ilustrační snímek

ilustrační snímek foto: Jakub Noskaj

Na portál iDNES.cz se po zimní pauze opět vrací Megahra o peníze. Od pondělí 18. března může každý čtenář s registrací či premiovým účtem získat statisíce korun. Čekají na něj měny ve výši 1 000 korun denně a týdenní výhra 10 000 korun.
  6:00

Novinkou letošního kola jsou hned tři hlavní výhry v celkové hodnotě 600 000 korun. Losovat se bude každý den. Čím dřív začnete, tím násobíte šanci na výhru. A pozor, členové iDNES Premium mají cestu k výhře jednodušší, využijte výhodného členství.

Soutěž odstartovala v pondělí 18. března 2024 a skončí v neděli 29. dubna 2024. V průběhu najdou čtenáři serveru v náhodně vybraných článcích napříč rubrikami symbol zlaté mince s logem portálu. Ty pak může každý registrovaný čtenář a čtenářka sbírat na hrací kartu.

ilustrační snímek

Stačí pozorně hledat mince a čekat na losování, které proběhne každý den vždy v 9 hodin dopoledne. Každá ulovená mince se započítává do denního a celkového skóre, které soutěžící najdou na své kartě hráče.

Výhodu mají členové iDNES Premium. Ve vybraných článcích označených jako Premium totiž najdou dvojnásobný počet bodů a cestu ke splnění podmínek pro losování tak mají jednodušší. Využijte této možnosti a vstupte do světa premiového čtení.

Více informací k soutěži najdete zde.

Autor:
Témata: peníze, mince, soutěž

Rozdáváme samoopalovací fluid ZDARMA
Rozdáváme samoopalovací fluid ZDARMA

Toužíte po dokonalé letní barvičce bez rizika spálení? Vyzkoušejte lehký přírodní samoopalovací krém na obličej i tělo od Manufaktury. Zapojte se...