Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Jackson by měl být pohřben už o víkendu

Česko

LOS ANGELES Pohřeb zesnulého zpěváka Michaela Jacksona by se měl konat už o tomto víkendu. Jeho rodina prý v těchto dnech dokončuje jednání s představiteli města a policie v Los Angeles, kde se očekává účast až dvou set tisíc zpěvákových fanoušků. Policie už prý dala dohromady zvláštní jednotku, která má zajistit bezpečný průběh pohřbu.

Jacksonovi sourozenci strávili celý den v rodinném sídle v Encinu na severozápadě Los Angeles, aby dojednali podrobnosti obřadu. Rodina si prý přeje soukromý obřad, jehož by se bezprostředně účastnili jen blízcí známí a přátelé. Jsou si ale prý vědomi obrovského zájmu veřejnosti, takže obřad by se měl přes reproduktory přenášet k davu, který podle všeho zaplaví ulice města.

Jeden z návrhů počítá s přenášením obřadu na sportovní stadiony, jako je například hala Staples Centre v centru města, kam se vejdou tisíce zpěvákových fanoušků. Americké televizní stanice počítají s tím, že přeruší svůj program a budou přenášet celý pohřeb minutu po minutě.

Autor:

Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku
Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku

Profesionální trenér sportovců-profesionálů i hobbíků, vytrvalec a závodník, Jan Kempa, je mužem činu. Svůj život obrátil v patnácti doslova...