Jak si vedli Češi

Běh na lyžích: LUKÁŠ BAUER ve svém druhém závodě na medaili nedosáhl, ve skiatlonu skončil sedmý. Akrobatické lyžování: MARTINA KONOPOVÁ, následovnice Aleše Valenty, neprošla z kvalifikace.

Short track: KATEŘINA NOVOTNÁ sice na trati 1500 m dojela v semifinále třetí, ale o finále B ji připravila dodatečná diskvalifikace. Boby: český dvojbob DANILEVIČ-STOKLÁSKA je po polovině závodu na 15. místě.

Skoky na lyžích: ANTONÍN HÁJEK si 7. místem na velkém můstku připsal životní úspěch, druhý z Čechů byl sedmnáctý JAKUB JANDA.

Krasobruslení: HÁJKOVÁ a VINCOUR jsou po povinných tancích na předposledním 22. místě. Sjezdové lyžování: superobří slalom dokončil z Čechů jen PETR ZÁHROBSKÝ (34. místo). ONDŘEJ BANK si v superkombinaci připsal výborné sedmé místo.

Skikros: TOMÁŠ KRAUS vypadl ve čtvrtfinále a skončil jedenáctý, ZDENĚK ŠAFÁŘ upadl v kvalifikaci.