Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka
130 let

Lidovky.cz

Jakou kabelku si mám koupit?

Česko

MÓDNÍ ORDINACE KLÁRY KLEMPÍŘOVÉ

Chci si pořídit novou kabelku. V obchodech je ale tak velký výběr, že se neumím rozhodnout. Jaký typ si mám vybrat, aby se mi hodila téměř ke všemu a byla módní několik let? Vyberte si stylovou kabelku! Přesně to se píše v dámských časopisech. Co si pod tím ale představit?

Dobře vypracovaný model z kvalitního materiálu, v němž se snoubí trend s elegancí, praktičností a nápadem vám vlastním.

Kabelkám se přisuzuje větší význam, než jako předmět denní potřeby mají. Jsou doplňkem vypovídajícím o vaší osobnosti. Rozhodně raději tedy investujte do jedné pořádné kabelky, než abyste si koupila několik levnějších.

Dnes už totiž nemusíte dbát na barevnou souhru kabelky s obuví a s oděvem. Jistě, černou nic nezkazíte, zvláště pokud jste manažerka a potřebujete ve své profesi působit seriózně. Pak si pořiďte kabelku střední velikosti střídmého zdobení a pevného tvaru (například Beltissimo).

Černé nebo červené vaky, tašky přes rameno a velká psaníčka pobitá nýty jsou zase přímo stvořené pro věčné rebelky (Diesel, Vivienne Westwood).

Neotřele působí tašky v bílé barvě, které se také hodí ke všemu.

Opět se hlásí o slovo kabelky z kvalitní kůže v přírodních barvách (Coccinelle – viz obrázek). Béžové, rezavé a hnědé doplňky se podle nejnovější módy nosí k safari stylu, ale i k černým elegantním kompletům. Nadále jsou v kurzu kabelky se zvířecími motivy (Coccinelle, Longchamp).

Jste-li ochránkyně přírody, vyberte si model z kanvasu (hrubého plátna).

Pokud se pohybujete spíše v kreativní sféře, radím vám investici do nápadité kabelky s potiskem hýřícím všemi barvami (Longchamp, Pinko, Versace). Vyznavačkám sportovního stylu bych doporučila mladistvé batůžky nebo brašny přes rameno z nylonu (Prada, Lacoste).

Svoje dotazy pište na modniordinace@lidovky.cz

Okresní stavební bytové družstvo Mladá Boleslav
Samostatná/ný účetní

Okresní stavební bytové družstvo Mladá Boleslav
Středočeský kraj